2020-02-15T10:30:00+01:00 Wokalista disco polo udostępnił w sieci hymn zakochanych?! Posłuchajcie jako pierwsi M- Power „Jesteś ob https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/m-power-jestes-obok-mnie-1581682978.jpg

Wokalista disco polo udostępnił w sieci hymn zakochanych?! Posłuchajcie jako pierwsi M- Power „Jesteś obok mnie”

Redakcja , 15 Luty 2020  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Wokalista disco polo udostępnił w sieci hymn zakochanych?! Posłuchajcie jako pierwsi M- Power „Jesteś obok mnie”
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/FormacjaMpower
Reklama

M-Power podbije serca fanów disco polo oraz rozgłośnie radiowe? Do sieci trafiła właśnie nowa produkcja disco polo. To hymn zakochanych?

Reklama

Nikt nie przypuszczał, że uwielbiany zespół disco polo - M-Power, którego liderem i wokalistą jest nieobliczalny Marcin Lichocki, zdecyduje się na tego typu premierę.

Zobacz również: Ponętna Mamuśka disco polo kusi fanów ponętnym biustem! To naprawdę gorący widok!

Formacja dała się poznać fanom muzyki disco polo raczej z klubowych i niekoniecznie romantycznych piosenek, za jakie pokochali ich odbiorcy. Zespół M-Power ma na swoim koncie między innymi takie utwory, jak „Stało się” , „A ja idę dalej” „Palmy i daktyle” , a także „O Tobie”.

Lider i wokalista formacji disco polo można zauważyć, że stroni raczej od podążania za trendami w świecie muzyki tanecznej, co czyni go wyjątkowym. Marcin Lichocki ma swój niepowtarzalny styl i tego się trzyma. Wokalista disco polo nie patrzy na to, co tworzą inni wykonawcy z branży, bo idealnie wie, w jaki sposób może zaspokoić swoich fanów.

Z tą nowością „Jesteś obok mnie” na pewno będzie towarzyszyć niejednej parze. Być może kawałek przerodzi się w hymn zakochanych i tym samym M-Power podbije serca fanów disco polo oraz rozgłośnie radiowe? Może to też zmotywuje Marcin Lichockiego, żeby nagrać teledysk do tej piosenki. 

Jak myślicie?

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  2. Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!
  3. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  4. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  5. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  6. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami