Reklama


Reklama

Zmiany personalne w jednym z najbardziej rozchwytywanych zespołów disco polo?

2019-09-23T07:15:00+02:00 Zmiany personalne w jednym z najbardziej rozchwytywanych zespołów disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/zmiany-personalne-w-jednym-z-najbardziej-rozchwytywanych-zespolow-disco-polo-1568651053.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Łukasz Dębek
Reklama


Ogólna

Wszystko wskazuje na to, że szykują się wielkie zmiany w branży disco polo.

Reklama

Fanów muzyki disco polo, którzy są wierni i śledzą na bieżąco poczynania swoich ukochanych idoli, dla których są w stanie poświęcić naprawdę sporo, już chyba nic nie zdziwi.

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

No chyba, że formacja wyleci z taką bombą, która może zaskoczyć nie tylko fanów, ale w dużej mierze także wykonawców ze świata disco polo. Niedawno odbył się koncert charytatywny dla Kacpra w Raszynie.

Na scenie wystąpili ulubieńcy fanów. Między innymi grupa Energy Girls, Tarzan Boy, Caprii, Mix Dance, Klaudiusz, Top Girls, a także Cliver, Spontan i formacja M-Power, wokół którego jest głośno!

To wszystko za sprawą podjętej decyzji o odejściu z zespołu przez jednego z wokalistów, Mateusza Pawłowskiego. Ponadto lider grupy i wokalista, Marcin Lichocki niedawno zapowiedział swój najnowszy utwór pod tytułem „Palmy i Daktyle.

W ostatnim tygodniu grupa M-Power zakończyła nagrania teledysku do najnowszej produkcji. Fani nie potrafią opanować radości, jaka z nich wypływa po wylanych łzach.

Okazało się, że to jeszcze nie koniec niespodzianek ze strony lidera. M-Power na jednym z koncertów, który odbył się w Raszynie, zawitał na scenie w nieco odmienionym składzie.

Zobacz również: Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!

Takiego mixu nikt się nie spodziewał. U boku Lichockiego stanął niegdyś dj Markusa! Czyżby Marcin i Łukasz podjęli dezycję o współpracy?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  2. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!
  3. Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.