Reklama
Polecamy


Reklama

Roteiro


Reklama

Reklama
Disco polo

Robię to co kocham i kocham to co robię! Najważniejsze w Życiu są Marzenia, a szczególnie dążenie do tego, aby je spełniać. "...Jeśli nie potrafisz robić wielkich rzeczy, rób małe rzeczy w wielki sposób" - Napoleon Hill ROTEIRO - To Artysta DiscoPolo oraz DJ z wieloletnim doświadczeniem. Jego kariera i przygoda muzyczna rozpoczęła się w 2004 roku. Od tamtej pory na swoim koncie ma liczne występy, rezydentury w klubach oraz szereg poprowadzonych imprez okolicznościowych na terenie całego Kraju. Podczas swoich występów jako DJ prezentuje muzykę sięgającą lat 80-tych po dzisiejsze nowości. Repertuar to głównie muzyka discopolo, biesiada, pop, natomiast podczas koncertów wykonuję utwory ze swojego repertuaru. Na scenie DiscoPolo zadebiutował piosenką pt. "Tylko Bądź" do której powstał również klip, Singiel zyskał spore grono sympatyków co było motywacją do tego aby projekt zaczął się rozwijać i aktualnie trwają prace nad kolejnymi utworami oraz teledyskami, a muzyczna kariera nabiera tempa. .

Członkowie: Maciej Lis

Social Media:
Facebook
Instagram
Strona internetowa/YouTube

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.