2023-06-24T14:03:00+02:00 Gorąca premiera: ROTEIRO - Lady Hot Star Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą premierą piosenki "Lady Hot Star" autorstwa ROTEIRO. Ciekawy teledysk, wyjątkowe role i profesjonalna produkcja. https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-roteiro---lady-hot-starjpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera: ROTEIRO - Lady Hot Star


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą premierą piosenki "Lady Hot Star" autorstwa ROTEIRO. Ciekawy teledysk, wyjątkowe role i profesjonalna produkcja.

Autor: Adam Begier, 24 Czerwiec 2023  14:03
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera: ROTEIRO - Lady Hot Star
Wybrane dla Ciebie:
 1. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
 2. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
 3. Sound Idolo NIEZWYKLE CIEKAWY projekt na rynku muzycznym! To przyszła wielka gwiazda?

  W najnowszym utworze ROTEIRO, pt. "Lady Hot Star", opowiedziana zostaje historia dziewczyny, która ukrywa swoje marzenia o prawdziwej miłości pod zasłoną niedostępnej i niezależnej postaci. Jednak jak to w życiu bywa, nadchodzi moment, kiedy uczucie staje się silniejsze i neutralność zamienia się w pragnienie. Jedną z ciekawostek jest fakt, że tym razem nie ROTEIRO jest autorem tekstu. Do tej produkcji słowa napisał znany i ceniony w branży muzycznej Przemysław Kaperzyński.

  Nowy teledysk ROTEIRO już dostępny! Lady Hot Star to będzie hit?

  Teledysk powstał w jednym z największych centrów rozrywki w województwie świętokrzyskim - kompleksie "Kombinat Formy" w Skarżysku-Kamiennej. Tutaj warto podziękować właścicielowi Wojciechowi oraz menadżerowi Grzegorzowi za udostępnienie obiektu.

  W główną rolę w klipie wcieliła się Ada Grzywacz, wyjątkowo piękna i zjawiskowa modelka z Warszawy, a jej partnerem był Oleg. Dzięki ich udziałowi sceny są bardzo naturalne i autentyczne.

  W produkcji wzięła również udział żona ROTEIRO, Justyna, córka Marika oraz przyjaciele. Nie obyło się też bez nieplanowanych i spontanicznych występów.

  Niewątpliwie ważnym elementem produkcji był wystrój wnętrz, o który zadbał wieloletni przyjaciel ROTEIRO, Rafał Olo Oleś. W połączeniu z wyobraźnią ekipy RAKOCZY FILM, scenografia robi ogromne wrażenie i można śmiało stwierdzić, że jest na najwyższym poziomie.

  Ostateczną ocenę efektów pracy należy jednak zostawić widzom. Na zakończenie, ROTEIRO chciałby podziękować Emilowi Jeleniowi, swojemu producentowi, za kolejną fantastyczną produkcję - piosenkę "Lady Hot Star", a także wszystkim słuchaczom i widzom DiscoPolo.info za motywację i wsparcie.


  ROTEIRO - Lady Hot Star

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  2. Joanna Narożna w nietuzinkowej sukni! Królowa disco polo jest tylko jedna?? | VIDEO
  3. Klaudia Zielińska zamknęła TYM usta hejterom! Tak śpiewa na żywo! Opadną Wam szczęki!
  4. Tak zmienił się Skolim! Nie uwierzysz jak Król Latino wyglądał kilka lat temu!
  5. Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!
  6. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  7. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!
  8. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie