Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-06T10:39:00+01:00 Nogi rwą się do tańca! Artysta disco polo zaskoczył wszystkich nową produkcją! https://disco-polo.info/uploads/news/zachwycajaca-nowosc-od-artysty-disco-polo-nogi-rwa-sie-do-tancajpg.jpg
Reklama

Nogi rwą się do tańca! Artysta disco polo zaskoczył wszystkich nową produkcją!

Redakcja , 06 Luty 2021  10:39
Nogi rwą się do tańca! Artysta disco polo zaskoczył wszystkich nową produkcją!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Rytmiczny aranż jest bezdyskusyjną zaletą projektu. Godny pochwały jest także tekst, który z miejsca mógłby stać się hymnem dobrej, tanecznej zabawy

Reklama

W disco polo nowości pojawiają się codziennie. Słuchacze nie mają chwili oddechu między premierami. Ogromna ilość wydawanych produkcji, ani trochę nie zaniża ich jakości.

Zobacz również: Szokujące zdjęcie Magdy Narożnej wyciekło do sieci! Gwiazda disco polo zdjęła spodnie i wygląda zupełnie inaczej!

Każda propozycja, to dopracowany projekt, który obnaża niezwykłe umiejętności twórców muzyki tanecznej. Artysta, który jest autorem najnowszego numeru, wędruje przez taneczny świat ruchem jednostajnym, bardzo mocno przyspieszonym, a tempo, które sam sobie narzucił, może sprawić, że za chwilę pomacha konkurencji z samego discopolowego szczytu.

Mowa o Dominiku Bajorku, który występuje pod pseudoniem BajorekD. Młody wokalista święci triumfy z okazji każdej wydanej piosenki. Dzięki temu jego popularność z dnia na dzień się rozrasta. Ostatnim poważnym krokiem Dominika był duet z zespołem Top Girls, a już teraz przybywa z solową produkcją. Piosenkarz udostępnił utwór pt. "Prawa Lewa".

Kawałek jest niezwykle taneczny. Rytmiczny aranż jest bezdyskusyjną zaletą projektu. Godny pochwały jest także tekst, który z miejsca mógłby stać się hymnem dobrej, tanecznej zabawy.

Teledysk, to doskonała realizacja podkreślona wieloma stylizacjami Dominika. Całość na wielki plus! Posłuchajcie i prześlijcie swoją opinię.

Zobacz również: Miliony wpadły na konto gwiazdorów disco polo. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Reklama
Zobacz teledysk: BajorekD - Prawa Lewa
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To prawdziwy hit disco polo! Formacja Bagno z genialną premierą oczarowała świat muzyczny!
  2. Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!
  3. Niecodzienne oblicze gwiazdora disco polo! Żadna kobieta mu się nie oprze?
  4. To może być hit tego roku! Artysta disco polo zdradza szczegóły najnowszego projektu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej