2021-02-06T10:39:00+01:00 Nogi rwą się do tańca! Artysta disco polo zaskoczył wszystkich nową produkcją! https://disco-polo.info/uploads/news/zachwycajaca-nowosc-od-artysty-disco-polo-nogi-rwa-sie-do-tancajpg.jpg

Nogi rwą się do tańca! Artysta disco polo zaskoczył wszystkich nową produkcją!

Redakcja , 06 Luty 2021  10:39
Nogi rwą się do tańca! Artysta disco polo zaskoczył wszystkich nową produkcją!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Rytmiczny aranż jest bezdyskusyjną zaletą projektu. Godny pochwały jest także tekst, który z miejsca mógłby stać się hymnem dobrej, tanecznej zabawy

Reklama

W disco polo nowości pojawiają się codziennie. Słuchacze nie mają chwili oddechu między premierami. Ogromna ilość wydawanych produkcji, ani trochę nie zaniża ich jakości.

Zobacz również: Wielkie oszustwo! Wokalistka disco polo tłumaczy się fanom! Prosi o wsparcie!

Każda propozycja, to dopracowany projekt, który obnaża niezwykłe umiejętności twórców muzyki tanecznej. Artysta, który jest autorem najnowszego numeru, wędruje przez taneczny świat ruchem jednostajnym, bardzo mocno przyspieszonym, a tempo, które sam sobie narzucił, może sprawić, że za chwilę pomacha konkurencji z samego discopolowego szczytu.

Mowa o Dominiku Bajorku, który występuje pod pseudoniem BajorekD. Młody wokalista święci triumfy z okazji każdej wydanej piosenki. Dzięki temu jego popularność z dnia na dzień się rozrasta. Ostatnim poważnym krokiem Dominika był duet z zespołem Top Girls, a już teraz przybywa z solową produkcją. Piosenkarz udostępnił utwór pt. "Prawa Lewa".

Kawałek jest niezwykle taneczny. Rytmiczny aranż jest bezdyskusyjną zaletą projektu. Godny pochwały jest także tekst, który z miejsca mógłby stać się hymnem dobrej, tanecznej zabawy.

Teledysk, to doskonała realizacja podkreślona wieloma stylizacjami Dominika. Całość na wielki plus! Posłuchajcie i prześlijcie swoją opinię.

Zobacz również: Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca długimi nogami w słonecznej Hiszpanii! Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo!

Reklama
Zobacz teledysk: BajorekD - Prawa Lewa
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!
  2. Niesamowita nowość zespołu Boys! Marcin Miller w klasycznej odsłonie! To prawdziwy sztos!
  3. Gorąca premiera D-Bomba! Fani pomylili gwiazdora disco polo z niemiecką gwiazdą! Ten utwór to HIT?!
  4. Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!
  5. Popularny wokalista walczy o tytuł króla disco polo! Nowa piosenka pomoże mu to osiągnąć?!
  6. Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami