2022-03-05T09:00:00+01:00 Wielka tajemnica ze świata disco polo wychodzi na jaw! Znany wokalista przerwał milczenie i opowiedział o w Miesiące milczenia przerwane! Wielka tajemnica ze świata disco polo wychodzi na jaw! https://disco-polo.info/uploads/news/koniec-projektu-bajorekd-niepokojacy-wpis-na-instagramie-znamy-szczegolyjpg.jpg

Wielka tajemnica ze świata disco polo wychodzi na jaw! Znany wokalista przerwał milczenie i opowiedział o wszystkim!

Autor: Adam Begier , 05 Marzec 2022  09:00
Wielka tajemnica ze świata disco polo wychodzi na jaw! Znany wokalista przerwał milczenie i opowiedział o wszystkim!
Źródło zdjęć: facebook.com - Bajorek

Miesiące milczenia przerwane! Wielka tajemnica ze świata disco polo wychodzi na jaw!Reklama

  Reklama

  Niedawno na Instagramie Dominika z BajorekD pojawił się niepokojący wpis. W relacjach napisał krótkie zdanie, przez które wielu fanów zmroziło – „Koniec BajorkaD”.

  Dominik Bajorek, czyli artysta kryjący się pod znanym już od 3 lat pseudonimem BajorekD śpiewa od dziecka. Stworzył wiele świetnych piosenek, dzięki którym już zyskał rzeszę fanów! Jak sam wspomina śpiewał na scenie z takimi zespołami jak Top Girls, Boys, Extazy czy Jorrgus.

  Wielka tajemnica ze świata disco polo wychodzi na jaw! Miesiące milczenia przerwane!

  Na fanpage zespołu BajorekD tuż przed weekendem pojawił się bardzo ważny post! Dominik napisał, że od początku grudnia skrywał przed swoimi wiernymi fanami niemałą tajemnicę. Po 3 latach działalności BajorekD stanie się boysbandem, bowiem do Dominika dołączyli przystojni i utalentowani wokaliści Łukasz oraz Karol! Dominik podzielił się również informacją, że zespół zmienił nazwę na Bajorek, jednak obiecał, że na koncertach panowie będą grali stworzone już utwory, które pokochali fani.

  Nareszcie mogę się z wami podzielić informacją, którą ukrywam już właściwie od początku grudnia. Zadawaliście mi dużo pytań dlaczego tak długo milczę i nic się u mnie nie dzieje. Oto odpowiedź. Wspólnie z wytwórnią Green Star Music wpadliśmy na pomysł, aby zmienić formułę zespołu BajorekD na boysband. Nie była to dla mnie łatwa decyzja. Jestem już na rynku od prawie trzech lat i mam już pewien dorobek jako BajorekD. Przemyślałem wszystko i postanowiłem działać. Zacznijmy od nazwy. BajorekD zamienia się w BAJOREK. PAMIĘTAJCIE! Zespół jest wciąż ten sam co kiedyś. Na koncertach będziemy grać moje dotychczas wydane piosenki. Zorganizowaliśmy CASTING i z ogromnej ilości zgłoszeń wspólnie wybraliśmy dwóch wokalistów. Przedstawimy wam teraz wszystkich członków zespołu BAJOREK:

  Dominik Bajorek „Bandziorek”:

  Ma 22 lata. Śpiewa od dziecka. Zaczynał w chórze „Szkolne Słowiki” w SP w Jeziorku. Uczęszczał od najmłodszych lat na zajęcia wokalne w domach kultury i studiach wokalno-muzycznych. Dwukrotnie brał udział w warsztatach wokalnych Summer Mix Singing w Szczyrku. Laureat wielu nagród w konkursach wokalnych i przeglądach piosenki. Założyciel zespołu BajorekD w 2019 roku. Występował u boku takich zespołów jak: MILANO, Top Girls, BOYS, Zenon Martyniuk AKCENT, Extazy, Jorrgus i wiele innych.

  Łukasz Cudnik „Cudak”:

  Łukasz ma 27 lat, mieszka w woj. Podlaskim w mieście Kolno. Charyzmatyczny i uzdolniony muzycznie. Muzyką zajmuje się od wielu lat w różnym charakterze. Ma za sobą wiele występów solowych z zespołem oraz orkiestrą, dlatego obycie ze sceną nie jest mu obce. gra też na gitarze. Wokalista w zespole BAJOREK od 2022 roku

  Karol Pisarski „Lolek”:

  Karol ma 22 lata. Jest kreatywnym i ambitnym artystą. Oprócz tego, że jest wykonawcą jest też trenerem wokalnym. Dwukrotny uczestnik Szansy na Sukces. Ukończył Prywatną Szkołę Muzyczną na dziale śpiewu solowego, Oraz instrumentalna , gra na gitarze akustycznej. Wokalista w zespole BAJOREK od 2022 roku

  A wy co sądzicie o zmianie składu w zespole? Koniecznie dajcie znać w komentarzu poniżej!

  Reklama

  BajorekD - Ona wymiata

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Paulina Basa nowa wokalistka w świecie disco! Posłuchajcie jako pierwsi nowości pt. "Loca" | VIDEO
  2. Premiera: Soleo z nowością 'Ap ap' - Świeży powiew w świecie Disco Polo
  3. Od sprzedawcy zniczy do gwiazdy estrady: Niezwykła historia Roberta Klatta z zespołu Classic!
  4. Dawid Narożny przyłapany przez żonę! Zobaczcie co robił gwiazdor disco polo
  5. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  6. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  7. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!
  8. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie