Premiera

Tak wyglądał ich ślub! Daria Budka i Przemek! Zobacz przepiękną premierę „Najpiękniejszy Dzień" w wersji na pierwszy taniec!

Tak wyglądał ich ślub! Daria Budka i Przemek! Zobacz przepiękną premierę „Najpiękniejszy Dzień" w wersji na pierwszy taniec!
Zgłoś błąd

Eratox wydał balladową wersję „Najpiękniejszego Dnia". W teledysku znalazły się autentyczne ujęcia ze ślubu Darii Budki i Przemka. To gotowa propozycja na pierwszy taniec.

Reklama

Eratox prezentuje balladową wersję utworu „Najpiękniejszy Dzień". Premierze towarzyszy oficjalny teledysk, w którym wykorzystano autentyczne ujęcia ze ślubu Darii Budki i Przemka. To wyraźna zmiana wobec wcześniejszej odsłony singla. Tym razem zespół postawił na spokojniejsze, kameralne brzmienie dopasowane do ceremonii zaślubin i pierwszego tańca.

Pierwsza wersja singla trafiła na YouTube 30 stycznia 2026 roku i szybko zaczęła zbierać komentarze od par planujących wesele. Teledysk przekroczył 200 tysięcy wyświetleń, a pod nagraniem pojawiały się liczne wpisy osób szukających piosenki na swój dzień ślubu. Nowa, balladowa odsłona ma odpowiadać dokładnie na te oczekiwania.

Reklama

Teledysk ze ślubu Darii Budki i Przemka

Najmocniejszym elementem premiery jest teledysk zmontowany z prawdziwych ujęć ślubu Darii Budki i Przemka. Wideo pokazuje autentyczne kadry z uroczystości pary, co dodatkowo podkreśla emocjonalny charakter utworu. To rozwiązanie, które rzadko trafia się w polskiej muzyce tanecznej, gdzie teledyski na pierwszy taniec najczęściej powstają z udziałem aktorów lub par modelek.

Sam Przemek skomentował premierę w sieci, zapraszając słuchaczy do nowej wersji singla.

Reklama

„Najpiękniejszy Dzień" to romantyczna, pełna emocji piosenka idealna na pierwszy taniec, ślub i najważniejsze momenty w życiu. Utwór opowiada o miłości, wspólnym początku i chwili, która zostaje w pamięci na zawsze.

Wpis kończy się jednoznaczną sugestią dla narzeczonych: propozycja na Wasz Pierwszy Taniec. To czytelny sygnał, w którym kierunku zespół chce promować balladową wersję singla.

Eratox z propozycją na wesele 2026

Balladowa aranżacja zmienia odbiór całej kompozycji. Wcześniejsza wersja utrzymana była w bardziej tanecznym klimacie, natomiast nowa odsłona stawia na nastrój, spokojny rytm i pierwszy plan dla wokalu. Taka forma trafia w popularny trend ślubny, w którym pary coraz częściej wybierają na pierwszy taniec utwory polskich wykonawców, a nie tylko zagraniczne ballady.

Reklama

Wybór konkretnej, prawdziwej pary jako bohaterów teledysku nadaje produkcji dodatkową wiarygodność. Daria i Przemek stają się twarzami singla, a ich ślubne kadry mają budować emocjonalne skojarzenie z piosenką. Zespół zyskuje materiał, który dobrze sprawdza się w social mediach, gdzie krótkie fragmenty wesel notują wysokie zasięgi.

Eratox to formacja od lat obecna na polskiej scenie muzyki tanecznej, znana z romantycznych propozycji regularnie trafiających na imprezy rodzinne i weselne playlisty. W repertuarze grupy znalazły się między innymi „Powróć", „Tyle było chwil" oraz „Zakochać się". Zespół ma na koncie również występ w programie „Must Be The Music" oraz styczniową kolaborację Menelaos & Eratox „Zalotka (FTM REMIX 2026)".

Balladową wersję „Najpiękniejszego Dnia" wraz z teledyskiem ze ślubu Darii i Przemka można już oglądać w serwisie YouTube. Po więcej premier i informacji ze świata disco polo zaglądaj na disco-polo.info.

Oglądaj
Zobacz teledysk "ERATOX - Najpiękniejszy dzień PIERWSZY TANIEC (Ballada 2026)"
Oceń artykuł Bądź pierwszy!
Zobacz ranking artykułów
Data publikacji:
Autor:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
EratoX
EratoX Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje. Wszystko o EratoX