Dawid Narożny

Dawid NarożnyNajnowszy artykuł o Dawid Narożny

Żona Dawida Narożnego przefarbowała się na różowo?! Odważna zmiana wizerunku Joanny!

2024-05-20 08:34

Joanna Narożna, żona Dawida Narożnego, zmieniła fryzurę na różowo! Zobacz, jak wygląda teraz i jakie reakcje wzbudziła. Czytaj więcej

Reklama

W krainie muzyki disco polo, gdzie emocje wibracji miksują się z rytmami serca, istnieje zespół, którego historia to symfonia pełna zwrotów akordowych. "Piękni i Młodzi" to nie tylko nazwa, lecz mantra pięknych chwil i młodzieńczego zapału, które przez lata przyświecały ich twórczości. Jednak zanim ich dźwięki opanowały serca fanów, członkowie zespołu sami przeszli przez partię życiowych improwizacji.

Dawid Narożny, ten niezwykły głos, który potrafił opowiadać historie poprzez melodyjne linię wokalu, stawał dwa razy na życiowym rozstaju. Pierwszą miłością Dawida była Magdalena Narożna. Wraz z Magdą tworzył małą harmonijną rodzinę, uzupełniając śpiewem i radością. Ich uczuciowy duet nie tylko śpiewał na estradzie, lecz również na radosnych ścieżkach życia. Razem tworzyli artystyczne i osobiste opowieści, lecz historia zapisana przez los nie zawsze utrzymuje się w tonacji major. Rozstali się w 2019 roku.

Dawid znalazł nową partnerkę w osobie Joanny, z którą stworzył melodię nowego początku. Ich miłość przekształciła się w piękną pieśń o rodzicielstwie, gdy w 2020 roku powitali na świecie syna Marcela, kolejnego uderzenia werbla w rytmie ich życia. Rok później, Dawid wziął ślub po raz trzeci, wiążąc się z nową miłością. Dziś w składzie zespołu Piękni i Młodzi znajdują się Dawid Narożny, Joanna Narożna oraz Ela Kliś, tworząc razem muzyczną paletę, która pomimo zmiennej tonacji życia wciąż brzmi pięknie.

To jednak nie koniec historii tego zespołu, którego harmoniczna podróż wiodła przez różne akordy życia. Dawid Narożny, założyciel "Pięknych i Młodych", wraz z ówczesną żoną Magdą i partnerem muzycznym Danielem Wilczewskim, stworzyli grupę, która początkowo grała na weselach, a potem zaistniała szeroko za sprawą internetu. To dzieło nabrało tempa po wydaniu piosenki "Niewiara", która przeniosła ich talent na kolejne oktawy popularności.

Z dźwiękiem "Pięknych i Młodych" związane są także międzygatunkowe opowieści muzyczne. Ich udział w programie "Must Be The Music" dał temu gatunkowi nowy odcień, a dotarcie aż do finału zapisało w notatkach muzycznych historii Polski. Hity jak "Ona jest taka cudowna" i "Tak już bez ciebie" wpisują się w kolekcję melodii, które nie tylko grają, ale także opowiadają.

Choć życie osobiste Dawida odcisnęło swoje piętno na harmonii zespołu, a nowe tony i takt zrodziły solową ścieżkę artystyczną, wspomnienia zawsze będą akcentować piękno chwil wspólnie przeżytych. "Piękni i Młodzi" to zespół, który uczy nas, że nawet w tętniącym życiowym rytmie, piękno dźwięków może zawsze znaleźć swoje miejsce.

Skład zespołu:

Dawid Narożny, Joanna Narożna, Ela Kliś

Reklama
Artykuły o Dawid Narożny (495)