Raider

RaiderNajnowszy artykuł o Raider

Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!

2024-04-15 13:52

Raider, czyli Dawid Tymiński, zdobywa serca fanów disco polo! Jego nowy teledysk „Też Tego Chcesz” osiągnął 100 tys. wyświetleń Czytaj więcej

Reklama

Zaledwie od 2022 roku na scenie muzycznej, a już z miejsca zakorzenili się w sercach miłośników rytmów disco polo. Mówimy o Raiderze - zespole, który pod przewodnictwem charyzmatycznego Dawida Tymińskiego, błyskawicznie stał się sensacją muzycznego świata.

Ich debiutancki singiel, "Zarąbista", to hit, który podbił parkiety klubów i serca słuchaczy. Kontynuując swoją muzyczną podróż, zespołowi udało się jeszcze mocniej umocnić swoją pozycję na scenie dzięki utworowi "Kochaj Mnie".

Ale co sprawia, że Raider wyróżnia się na tle innych wykonawców? To połączenie młodzieńczej energii, pasji i nieprzeciętnego talentu każdego członka zespołu. Koleżeńska atmosfera sprzyja kreatywności, a ich unikatowe brzmienie rodzi się w studio, gdzie ekipa z zaangażowaniem oddaje się pracy.

Nie da się przejść obok nich obojętnie. Ich piosenki rozbrzmiewają w radiu, teledyski królują w telewizji, a w internecie krążą na portalach i platformach streamingowych. Raider to prawdziwy fenomen, który w krótkim czasie z pewnością dołączy do elity świata disco polo. Mamy dla was radę - obserwujcie ich karierę, bo to dopiero początek ich muzycznej drogi, która zapowiada się naprawdę imponująco!

Skład zespołu:

Dawid Tymiński

Reklama
Artykuły o Raider (38)