2024-04-24T18:29:00+02:00 Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem? Zobacz, dlaczego Karol Zawrotniak z Defis pojawił się w strażackim uniformie https://disco-polo.info/uploads/news/karol-zawortniak-z-defis-porzucil-disco-polo-i-zostal-strazakiemjpg.jpg Disco-Polo.info

Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem?


Zobacz, dlaczego Karol Zawrotniak z Defis pojawił się w strażackim uniformie

Autor: Adam Begier, 24 Kwiecień 2024  18:29
Źródło zdjęć: facebook.com - Defis
Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
 2. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?
 3. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
Reklama

  Niedawno media społecznościowe obiegły zdjęcia Karola Zawrotniaka, lidera znanego zespołu disco polo Defis, w nietypowej odsłonie. Zdjęcia, na których widzimy artystę w profesjonalnym stroju strażackim obok wozu strażackiego, wywołały sporo spekulacji. Czyżby lider Defis zamierzał zmienić branżę na całkiem inną?

  Nowy zawód czy tylko chwilowa zmiana roli Karol Zawrotniaka z Defis??

  W pierwszej chwili wiele osób mogło przypuszczać, że Karol Zawrotniak faktycznie rozważa porzucenie sceny muzycznej na rzecz kariery w straży pożarnej. Jednak okazuje się, że rzeczywistość ma nieco inny wymiar. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia były częścią planu zdjęciowego do nowego teledysku piosenki "Złoto". Teledysk ten jest tworzony przy współpracy z dziewięcioma artystami, co dodatkowo podgrzewa atmosferę wokół tego projektu.

  Kulisy teledysku "Złoto"

  Projekt teledysku "Złoto" to nie lada wydarzenie na polskiej scenie muzycznej. Przygotowania do klipu odbywają się z wielkim rozmachem, co tylko potęguje zainteresowanie fanów i mediów. Udział Karola Zawrotniaka w stroju strażackim może sugerować, że w nowym klipie zobaczymy wiele zaskakujących scenografii i kostiumów, które będą doskonale komponować się z energetycznym brzmieniem disco polo.

  Teledysk, którego premiera zaplanowana jest związana z dużą imprezą w naszym kraju Roztańczony PGE Narodowy, z pewnością będzie jednym z najważniejszych punktów programu. To wydarzenie przyciąga co roku tysiące fanów, a współpraca z taką liczbą artystów tylko podnosi wartość tego projektu.

  Choć na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że Karol Zawrotniaka zamierza zaskoczyć wszystkich radykalną zmianą ścieżki kariery, to jednak wszystko wskazuje na to, że jest to tylko kolejny kreatywny element nadchodzącego projektu muzycznego. Z pewnością jego fani są już niecierpliwi, aby zobaczyć, jak lider Defis poradzi sobie w roli strażaka, chociażby tylko na ekranie. Warto więc śledzić dalsze doniesienia i czekać na premierę teledysku, który może przynieść kolejne niespodzianki.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Defis---Strazak-1.jpg
  Plik Defis---Strazak-2.jpg
  Reklama

  Defis - Tylko czas

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zobacz wesele gwiazdy disco polo Justyny Lubas! Tak bawili się goście w rytm hitu "Kieliszki do góry" w wykonaniu Magik Band | VIDEO
  2. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
  3. Przasnysz w rytmie hitów: Myslovitz, Extazy i Roxaok zapraszają na Dni Przasnysza 2024!
  4. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
  5. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  6. Afera w disco polo! Wokalista zaatakowany przez fana: "Słuchaj bydlaku". Grozi mu więzieniem! W niebezpieczeństwie są też inne gwiazdy!
  7. Nie lada gratka dla fanów Zenka Martyniuka i Akcent! HIT "Oj Ne ne ne" trafił do sieci w klubowej wersji! Jak brzmi?!
  8. Nowy Album Andre: "Miłość Bóg nam dał" już dostępny!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie