2024-04-23T18:45:00+02:00 Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, B Skolim, polski Król Latino, wraz z Cleo zdobywa międzynarodowe stacje metra! https://disco-polo.info/uploads/news/teledysk-krola-skolima-z-cleo-mozecie-obejrzec-na-stacjach-metra-w-warszawie-wkrotce-takze-w-londynie-berlinie-chicagojpg.jpg Disco-Polo.info

Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!


Skolim, polski Król Latino, wraz z Cleo zdobywa międzynarodowe stacje metra!

Autor: Adam Begier, 23 Kwiecień 2024  18:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Karolciaa z nowością pt. "Cambio Dolor"! Posłuchaj przedpremiery!
 2. Nowa Muzyczna Petarda od Extazy: "Ślicznotka"! Główną bohaterką znana Marianna Schreiber
 3. Zenon Martyniuk i Marcin Siegieńczuk na meczu Jagiellonii Białystok - Czy dziś będą świętować mistrza?
Reklama

  Wielki sukces Skolima! To właśnie Jego twarz i Cleo widnieje na stacjach metro w Warszawie!

  Rozpoczęcie prezentacji teledysku Króla Skolima wspólnie z Cleo na stacjach metra w Warszawie to wydarzenie, które przyciąga uwagę nie tylko lokalnych, ale i międzynarodowych miłośników muzyki. Skolim, znany jako polski Król Latino, przez lata swojej kariery przekształcił się z lokalnej gwiazdy w międzynarodowego artystę. Jego najnowsze osiągnięcie to nie tylko znakomity kawałek muzyczny, ale też strategiczny krok w kierunku globalnej publiczności. Jak informuje firma Amber Music & Sport Management teledysk pojawi się również w Londynie, Berlinie, Chicago i wielu innych miastach.

  Skolim: od porażek do globalnego sukcesu

  Historia Skolima to klasyczna opowieść o determinacji i poświęceniu. Początki jego kariery nie były łatwe, a epizody takie jak udział w Disco Star stały się punktem zwrotnym, który skłonił go do jeszcze cięższej pracy. Dzięki uporowi i nieskończonej woli doskonalenia swoich umiejętności, Skolim doszedł do miejsca, o którym wiele osób może tylko pomarzyć. Jego ostatni hit z Cleo, zdobywający szczyty list przebojów, stanowi potwierdzenie jego zdolności do tworzenia muzyki, która rezonuje zarówno z fanami disco polo, jak i szerokim gronem miłośników popu.

  Współpraca z Cleo, ikoną muzyki pop i reprezentantką Polski na Eurowizji, to dowód na to, że muzyka nie zna granic. Duet ten jest nie tylko muzycznym połączeniem, ale też symbolicznym mostem między różnymi gatunkami i kulturami.

  Skolim podbije rynek międzynarodowy?!

  Skolim nie tylko zdobył uznanie na scenie muzycznej, ale też zainspirował innych artystów do poszukiwania własnej drogi w muzyce bez konieczności opierania się na wielkich wytwórniach. Jego sukces pokazuje, że niezależni artyści mogą osiągać spektakularne wyniki, łącząc różne gatunki i przyciągając międzynarodową publiczność.

  Reakcje na jego najnowszy projekt są niezwykle pozytywne. Gratulacje płyną z różnych stron, nie tylko od fanów, ale też od profesjonalistów z branży muzycznej. Skolim, z planami na kolejne międzynarodowe projekty, nie zamierza zwalniać tempa. Jego historia to inspiracja dla wielu, dowód na to, że pasja i ciężka praca mogą prowadzić do spektakularnych osiągnięć.

  Sukces Skolima to przypomnienie, że w muzyce, podobnie jak w życiu, granice są tylko tym, co sami sobie narzucimy. Jego podróż od skromnych początków do statusu gwiazdy międzynarodowej jest nie tylko inspirująca, ale także dowodzi, że prawdziwy talent zawsze znajdzie swoją drogę na światowe sceny.

  Reklama

  SKOLIM & CLEO - Dziewczyno Piękna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
  2. "Złoto" podbija YouTube! Największe gwiazdy disco polo razem w jednym teledysku – czy to najlepszy hit wszech czasów?
  3. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
  4. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
  5. Gwiazda disco polo Justyna Lubas w sukni ślubnej! Zobacz, jak wyglądała Panna młoda w dniu swojego ślubu! | VIDEO
  6. Znowu na szczycie! Demeters podbija Internet hitem "Ożenię się"! Fani "Uwielbiam ten rytm!"
  7. Co za ciało! Agnieszka Chrzanowska w bikini! Zobacz, jak gwiazda disco polo błyszczy na basenie!
  8. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie