2022-10-25T09:00:00+02:00 Konrad Skolim Skolimowski żyje w luksusach?! Artysta pokazał ogromną posiadłość! Będziecie w szoku! (ZD Twórca "Wyglądasz idealnie" pokazał jak mieszkał! Jego posiadłość jest ogromna https://disco-polo.info/uploads/news/konrad-skolim-skolimowski-ma-bogaty-dom-artysta-pokazal-swoje-mieszkanie-zdjeciajpg.jpg Disco-Polo.info

Konrad Skolim Skolimowski żyje w luksusach?! Artysta pokazał ogromną posiadłość! Będziecie w szoku! (ZDJĘCIA)


Twórca "Wyglądasz idealnie" pokazał jak mieszkał! Jego posiadłość jest ogromna

Autor: Adam Begier, 25 Październik 2022  09:00
Źródło zdjęć: Disco Polo Music
Konrad Skolim Skolimowski żyje w luksusach?! Artysta pokazał ogromną posiadłość! Będziecie w szoku! (ZDJĘCIA)
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
 2. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
 3. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
Reklama

  Konrad "Skolim" Skolimowski to aktor i muzyk. Twórca ma na swoim koncie wiele piosenek, jednak to po premierze przeboju "Wyglądasz idealnie" jego kariera gwałtownie skoczyła do góry, a wokalista jest rozchwytywany niczym świeże bułeczki. Nie wszyscy fani jednak wiedzą, jaką - oprócz śpiewania - wokalista ma pasję. Przez ostatnie miesiące dzięki milionowemu przebojowi, Konrad jest zainteresowaniem mediów i biernie udziela się na social mediach, to nie każdy fan wie, jak tak naprawdę mieszka twórca "Kiss me baby" oraz "Wyglądasz idealnie".

  Zobacz również: Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!

  SKOLIM MA OGROMNE DZIAŁKĘ! CO SKRYWA GOSPODARSTWO POPULARNEGO WOKALISTY?!

  Skolim mieszka na Mazowszu. Codziennie może sobie pozwolić na widok biegających obok jego domu saren. Dom wokalisty jest niesamowicie duży. Mieszka w nim z babcią, narzeczoną oraz obecnie już dwoma synami. Gwiazdor jest w posiadaniu trzech aut. Jeden z nich został zakupiony specjalnie na potrzeby teledysku do utworu "Ola la". Przy okazji wywiadu dla programu Marcina Kotyńskiego, wokalista zdradził, że uwielbia ozdabiać dom, a od momentu pojawienia się w jego życiu syna, ozdabianie stało się jego pasją.

  Gospodarstwo Skolima jest duże i zadbane. Wokalista posiada kosiarkę samojezdną, która 3-4 razy dziennie automatycznie kosi trawę. Kosiarek do trawy na gospodarstwie Skolima jest kilka - dokładnie 4. Za domem rośnie gruszka i śliwka. Owoce z tych drzew przerabiane są później przez babcię Konrada na kompoty, dżemy oraz przetwory. Na działce ma również agrest, porzeczki oraz maliny. Jego ogród i ścianę zdobią róże, zaś przed domem rosną pelargonie.

  W ogrodzie przy domu, autor przeboju "Wyglądasz idealnie" posiada stół do tenisa oraz malutki basen dla dziecka. Na działce znajduje się także altanka, przy której mieści się grill oraz wędzarnia. Całość przypomina bardziej domek, takim mianem też jest określany przez narzeczoną aktora. Wnętrze budynku wyposażone jest w łóżko, stolik, krzesła, piecyk (kozę), ogrzewanie elektryczne. Jak przyznaje Skolim, nieraz nocuje tutaj po późnym powrocie z koncertów, nie chcąc zbudzić swojej rodziny. To jednak nie koniec atrakcji. Artysta bowiem jest hodowcą kur różnej rasy. Na podwórku jest kurnik, a kawałek za nim miejsce, gdzie nioski znoszą jajka.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  SKOLIM POKAZAŁ PUBLICZNIE WNĘTRZE SWOJEGO DOMU. CO SKRYWA MIESZKANIE ARTYSTY?

  Dom Skolima jest wyposażony w pokój jadalny, nazywany przez wokalistę "strefą jadalną", salon, sypialnię, łazienkę i kuchnię. Ogólnie jest ogromny, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach. W salonie Skolim są zabawki dla dzieci, zaś w jego rogu znajduje się kominek. Na górze mieszkania jest pokój, w którym rozpoczęła się kariera muzyczna i powstała nazwa zespołu "Skolim". Kiedyś pokój służył jako studio nagrań, tam też powstawały pierwsze utwory. Znajdował się w nim greenscreen oraz statyw od kamery i instrumenty. Obecnie służy jako sypialnia. Prócz łoża małżeńskiego znajdują się tam zabawki dla dzieci i łóżeczko. Konrad w swoim domu posiada także garderobę, w której trzyma ubrania na koncerty czy teledyski. Jak zaznacza w programie: niektórych, identycznych ma po trzy sztuki.

  Program "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy disco!", w którym gwiazdor pokazuje swoje mieszkanie w całości dostępny jest w serwisie Polsat GO BOX.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik SKolim---Jak-mieszka--3.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--2.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--1.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--11.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--10.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--9.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--8.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--7.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--6.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--5.png
  Plik SKolim---Jak-mieszka--4.png
  Plik SKolim - Jak mieszka (1).PNG_0..PNG
  Reklama

  SKOLIM - Kiss me Baby

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Festiwal Disco Ostróda 2024 - Czwarta pula biletów w niższej cenie kończy!
  2. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
  3. Został ojcem i niedługo później dziadkiem! Jak to możliwe?! Gwiazdor disco polo dzieli się swoim szczęściem " można się pogubić"
  4. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
  5. Legendarny HIT kultowej grupy disco polo Milano w wykonaniu Maćka Kasprzyka porwał tłumy w Mikołajkach!
  6. Szok! Gwiazdor disco polo Kordian wynajął pociąg! Wiemy, co się stało i dlaczego zdecydował się na taki krok! Co na to fani?
  7. Znów to zrobili! Karol Zawrotniak Defis i MiłyPan w wyjątkowym duecie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
  8. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie