2024-04-24T21:26:00+02:00 Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO Sprawdź, jak Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka, radzi sobie z klasykiem Elvisa Presleya w swoim najnowszym wykonaniu na Instagramie https://disco-polo.info/uploads/news/daniel-martyniuk-zaspiewal-wielki-przeboj-jak-mu-poszlo-ma-talent-po-ojcu-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO


Sprawdź, jak Daniel Martyniuk, syn Zenona Martyniuka, radzi sobie z klasykiem Elvisa Presleya w swoim najnowszym wykonaniu na Instagramie

Autor: Adam Begier, 24 Kwiecień 2024  21:26
Źródło zdjęć: instagram.com/danielmartyniuk89/
Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
 2. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
 3. Topky biją konkurencję! "Kto wkurzy Cię jak ja" nowy hit disco polo na lato 2024!
Reklama

  Rozwój kariery muzycznej może przybierać różnorodne ścieżki, co doskonale ilustruje postać Daniela Martyniuka. Niedawne wydarzenia i decyzje podjęte przez tego młodego artystę wzbudzają coraz większe zainteresowanie w środowisku muzyki rozrywkowej.

  Śladami ojca – Zenona Martyniuka

  Daniel Martyniuk, syn legendy disco polo, Zenona Martyniuka, od dłuższego czasu próbuje wypracować sobie miejsce na muzycznym rynku. W ostatnich miesiącach pokazał, że jego aspiracje wykraczają poza granice znane z twórczości ojca. Premiera debiutanckiego singla "Nigdy nie zapomnę" 5 stycznia 2024 roku, z udziałem jego żony Faustyny, była znaczącym krokiem na tej drodze.

  Daniel Martyniuk i jego muzyczne wyzwania

  Jednym z najbardziej zaskakujących elementów jego działalności artystycznej jest próba interpretacji utworów innych znanych artystów. Na swoim Instagramie Daniel Martyniuk podzielił się wideo, na którym wykonuje utwór Elvisa Presleya "Can't Help Falling In Love". Wybór tego klasycznego hitu, jak i sposób jego wykonania, mogą świadczyć o chęci znalezienia własnego głosu w branży, co jest kluczowe dla artysty poszukującego swojego miejsca w świecie muzyki.

  To podejście do kariery może przyciągnąć uwagę nie tylko fanów jego ojca, ale także miłośników innych gatunków muzycznych. Przyjęcie przez Daniela Martyniuka repertuaru ikony rock and rolla jest wyraźnym sygnałem, że jego zainteresowania muzyczne są szerokie i różnorodne.

  Współpraca z żoną, Faustyną Jamiołkowską - Martyniuk, również przyciąga uwagę mediów oraz fanów. Ich wspólny występ w teledysku do singla "Nigdy nie zapomnę" podkreśla ich wzajemne wsparcie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

  Podsumowując, Daniel Martyniuk coraz śmielej kroczy po ścieżkach muzycznych, które mogą go prowadzić do stworzenia własnej, unikalnej tożsamości artystycznej. Jego odwaga w eksploracji różnych gatunków i próby reinterpretacji utworów tak różnych jak te wykonywane przez jego ojca, aż po Elvisa Presleya, pokazują jego wszechstronność i determinację w dążeniu do muzycznego samookreślenia.

  Reklama

  Daniel Martyniuk - Nigdy Nie Zapomnę

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ta NOWOŚĆ zmieni oblicze disco polo? Kamil Kossakowski DiscoBoys zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj przedpremierę!
  2. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
  3. Wielki PRZEBÓJ „Hej Wesele” w wykonaniu DiscoPrince! Nowa wersja hitu podbija serca fanów i parkiety weselne!
  4. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?
  5. Ślub za ponad milion złotych! Joanna i Dawid Narożni błyszczą na ślubie Krzysztofa i Mai Rutkowskich!
  6. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  7. Sławomir gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy 2024!
  8. Teresa Werner szokuje fanów odważnym zdjęciem z wakacji – zobacz, co pokazała! Gwiazda łamie stereotypy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie