2024-04-24T06:15:00+02:00 Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł! Iness, gwiazda disco polo, zarządza swoją karierą o 1 w nocy. Podpisywanie płyt i ciężka praca nad albumem "Migdałowe oczy" https://disco-polo.info/uploads/news/iness-nie-spi-zobacz-co-robi-o-1-w-nocy---nikt-by-nie-zgadljpg.jpg Disco-Polo.info

Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!


Iness, gwiazda disco polo, zarządza swoją karierą o 1 w nocy. Podpisywanie płyt i ciężka praca nad albumem "Migdałowe oczy"

Autor: Adam Begier, 24 Kwiecień 2024  06:15
Źródło zdjęć: instagram.com/inessmania_official/
Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"
 2. Nowa Muzyczna Petarda od Extazy: "Ślicznotka"! Główną bohaterką znana Marianna Schreiber
 3. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
Reklama

  W świecie muzyki disco polo tętni życie nie tylko podczas wielkich festiwali czy koncertów. Gwiazdy tego gatunku często samodzielnie biorą sprawy w swoje ręce, dbając o każdy detal swojej muzycznej kariery. Jak wygląda praca jednej z nich, Anety Działak, znanej szerszej publiczności jako Iness, gdy zegar wybija godzinę pierwszą w nocy? Czy to czas odpoczynku, czy może intensywnej pracy?

  Nocne życie gwiazdy disco polo

  Aneta Działak, którą fani znają pod scenicznym pseudonimem Iness, jest artystką niezwykle zaangażowaną w każdy aspekt swojej kariery. Choć światła sceny zgasną, a ostatni goście opuszczają sale koncertowe, dla Iness dzień pracy często trwa dalej. O północy, kiedy większość z nas odpoczywa, Aneta zajmuje się logistyką swoich płyt.

  Debiutancki album Iness, zatytułowany "Migdałowe oczy", to dzieło, za które artystka wzięła pełną odpowiedzialność - nie tylko artystyczną, ale i wydawniczą. Proces ten wymaga nie tylko kreatywności, ale również umiejętności organizacyjnych. Wszystkie egzemplarze albumu są osobiście podpisane przez artystkę, co dodaje im unikalnego charakteru i stanowi wyraz jej szacunku do fanów.

  Samodzielna droga do sukcesu w disco polo

  Iness nie ogranicza się tylko do świata muzyki. Prócz pisania tekstów, komponowania i śpiewania, Aneta Działak angażuje się także w mniej typowe dla artystów działania. Jednym z nich jest obsługa ciężarówki, co może wydawać się zadaniem niezwiązanym z karierą muzyczną, jednak dla Iness jest to kolejny sposób na utrzymanie kontroli nad swoją karierą i niezależnością.

  Podpisywanie płyt i adresowanie kopert to dla Anety nie tylko rutynowe zadania, ale również chwile, w których może poczuć bezpośredni kontakt z osobami, które wspierają jej drogę artystyczną. Każdy album, który opuszcza jej ręce, jest świadectwem pasji i ciężkiej pracy, jaką wkłada w swoją muzykę.

  W dobie cyfrowej dystrybucji muzyki, gest podpisania płyty i wysłania jej tradycyjną pocztą jest rzadkością, która wyróżnia Iness na tle innych wykonawców. To przemyślany element strategii, który wzmacnia jej obecność na scenie disco polo i podkreśla unikalność jej podejścia do muzyki i fanów.

  O 1 w nocy, gdy większość z nas zanurza się w śnie, Aneta Działak pracuje nad tym, by jej muzyka była nie tylko słyszana, ale i odczuwana. Jest to przykład, jak nieustępliwość i zaangażowanie we własną pasję mogą przekształcić się w sukces, który jest autentyczny i bliski ludziom.

  Reklama

  Iness - Oczy Niebieskie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zobacz wesele gwiazdy disco polo Justyny Lubas! Tak bawili się goście w rytm hitu "Kieliszki do góry" w wykonaniu Magik Band | VIDEO
  2. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!
  3. "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności
  4. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
  5. Ślub za ponad milion złotych! Joanna i Dawid Narożni błyszczą na ślubie Krzysztofa i Mai Rutkowskich!
  6. Zespół JOBERY zachwyca nowym teledyskiem do 'Kocica'! Zobacz niesamowitą produkcję i gościnny występ legendy disco polo
  7. "Sama Wybrałam" Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie!
  8. Znany HIT disco polo Lekcja Miłości trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie