Reklama
Polecamy


Reklama

Pragnienie Miłości


Reklama

Reklama
Disco polo

Zespół jak i sama nazwa powstała z potrzeby Pragnienia znalezienia drugiej połówki dla Wojciecha, gdyż jest samotny oraz z obawy przed popadnięciem w kryzys wieku średniego przez Wacława. Wacław jako osoba która jest w związku małżeńskim od 14 lat oraz jako przyjaciel Wojciecha, obiecał sobie i przyjął za wyzwanie odnalezienia Miłości dla kolegi. Z połączenia takich skrajności musiało powstać coś takiego jak P.M Chłopy są sąsiadami oraz przyjaciółmi od dziecka, choć mają inne spojrzenie na życie , łączy ich miłość do muzyki z lat 90 oraz tożsame poczucie humoru. Formacja Pragnienie Miłości istnieje od 01 stycznia 2017 , pomysł zespołu oraz wspólnego występu w jednym z talent show powstał w głowie Wacława 31 grudnia 2016. Zespół ma na swoim koncie kilka koncertów oraz występów w programach Tv takich jak Disco Star, Mam Talent , Dżentelmeni i wieśniacy, Ja Cię kręcę i Gogglebox Chłopaki byli również jednymi z bohaterów serialu dokumentalnego „Apetyt na sławę” sezon 2 Wojciech próbował również swoich sił w Top Model, gdyż miał nadzieję że jego nienaganny styl i aparycja wywołają podziw u płci przeciwnej

Członkowie: Wojciech & Wacław

Social Media:
Facebook
Instagram
Strona internetowa/YouTube

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.