2024-04-24T12:00:00+02:00 "Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków! Mirage & Yoko dedykują piosenkę 'Nadzieja' rodzicom Pana Młodego na weselu Martyniuków. Emocje i taniec w rytmie disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/nadzieja-w-rytmie-serc---nowy-hit-mirage-yoko-na-weselu-martyniukowjpg.jpg Disco-Polo.info

"Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków!


Mirage & Yoko dedykują piosenkę 'Nadzieja' rodzicom Pana Młodego na weselu Martyniuków. Emocje i taniec w rytmie disco polo

Autor: Adam Begier, 24 Kwiecień 2024  12:00
Źródło zdjęć: facebook.com/MIRAGE.YoKo
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
 2. Tak spędza czas Zenon Martyniuk! Król disco polo pokazał wyjątkowe nagranie z domu! VIDEO
 3. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
Reklama

  W świat muzyki disco polo wkracza kolejne emocjonujące dzieło, które już zdążyło zyskać sympatię słuchaczy. Czy muzyka może być mostem łączącym pokolenia i serca? Odpowiedź na to pytanie przynosi najnowszy utwór duetu Mirage & Yoko.

  Piosenka "Nadzieja" pełna emocji

  Mirage i Yoko, czyli Janusz i Marta Konopla, znani na scenie disco polo z niebanalnych i pełnych uczucia utworów, wprowadzili do swojego repertuaru piosenkę "Nadzieja". Ten wyjątkowy utwór miał swoją premierę w bardzo osobistych okolicznościach – podczas wesela Faustyny i Daniela Martyniuk, odbywającego się w okresie świąt wielkanocnych. Znaczenie tego utworu jest podwójne, ponieważ został on zadedykowany rodzicom Pana Młodego – Danucie i Zenkowi Martyniukom, co sprawia, że "Nadzieja" nabiera jeszcze głębszego wymiaru emocjonalnego.

  Wesele Daniela Martyniuka w takt "Nadziei"

  To wyjątkowe wydarzenie stało się doskonałą okazją do zaprezentowania "Nadziei" szerokiej publiczności. Teledysk do utworu, który pojawił się na YouTube, w zaledwie trzy dni od premiery zgromadził ponad 110 tysięcy wyświetleń, co świadczy o dużym zainteresowaniu fanów gatunku. Komentarze pod klipem nie pozostawiają wątpliwości – piosenka trafia w serca słuchaczy, którzy doceniają jej ciepło i autentyczność.

  Mirage i Yoko, przez ten muzyczny prezent, wyrazili swoją wdzięczność i szacunek dla Zenona Martyniuka, który od lat stanowi ikonę polskiego disco polo. Utwór "Nadzieja", pełen lirycznych fraz i melodii, które łatwo wpadają w ucho, idealnie wpasował się w atmosferę weselnego przyjęcia, dodając magii i niezapomnianych emocji temu wyjątkowemu dniu.

  To, co w disco polo przyciąga, to właśnie możliwość dzielenia się radością i uczuciami poprzez muzykę. "Nadzieja" Mirage & Yoko jest tego doskonałym przykładem, a jej przesłanie z pewnością będzie żyło w sercach słuchaczy jeszcze długo po weselu. W świecie disco polo, gdzie każdy utwór ma swoją historię, "Nadzieja" pisze nowy, emocjonalny rozdział.

  Reklama

  MIRAGE & YOKO - Nadzieja

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marianna Schreiber w teledysku Disco Polo! Zespół Extazy z nowością "Ślicznotkę"! Zobacz nowość jako pierwszy!
  2. Gwiazdy "Chłopaków do Wzięcia" gwiazdami disco polo! Jaruś, Bandziorek i Danusia pokazali się w nowej roli!
  3. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
  4. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
  5. Kinga Zawodnik robi karierę muzyczną! Gwiazda nagrała klip do utworu "Zawodniczka"! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Wielki powrót! Ruszają CASTINGI do uwielbianego programu muzycznego "DISCOSTAR" - Oto szczegóły!
  7. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
  8. Zespół Defis w nowym stylu! Czy "Tylko dla Takiej" stanie się przebojem lata?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie