2023-08-27T21:05:00+02:00 Mateusz Morawiecki i Donald Tusk w utworze "Maju maj"! To prawdziwy hit! Niezwykła kolaboracja: Premier Morawiecki i były premier Tusk śpiewają "Maju maj" w realistycznym wykonaniu sztucznej inteligencji. Słuchaj, by uwierzyć! https://disco-polo.info/uploads/news/mateusz-morawiecki-i-donald-tusk-w-utworze-maju-maj-to-prawdziwy-hitjpg.jpg Disco-Polo.info

Mateusz Morawiecki i Donald Tusk w utworze "Maju maj"! To prawdziwy hit!


Niezwykła kolaboracja: Premier Morawiecki i były premier Tusk śpiewają "Maju maj" w realistycznym wykonaniu sztucznej inteligencji. Słuchaj, by uwierzyć!

Autor: Adam Begier, 27 Sierpień 2023  21:05
Źródło zdjęć: facebook.com/donaldtusk / facebook.com/MorawieckiPL/
Mateusz Morawiecki i Donald Tusk w utworze
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Dawid Narożny numerem jeden w Disco Polo? Zobacz jak łączy wielkie koncerty z kameralnymi uroczystościami!
 2. Gwiazdy disco polo Drossel zachwycają nowym mixem wielkich polskich przebojów! Te utwory zna cały kraj! "Szparka Sekretarka", "Zostawcie Titanica"
 3. Karolina Dziubińska debiutuje! Czy to będzie hit lata?
Reklama

  Kto by pomyślał, że politycy tak różnych opcji partyjnych mogliby połączyć siły w nietypowym projekcie muzycznym? Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, które zadziwiło niejednego internautę - premier Mateusz Morawiecki oraz były premier Donald Tusk zaśpiewali znany hit disco polo "Maju maj". Choć to niewątpliwie nietypowy duet, to wykonanie wcale nie ustępuje profesjonalnym produkcjom muzycznym. Całość jest efektem pracy zaawansowanej sztucznej inteligencji, co tylko dowodzi, że współczesna technologia potrafi nas zaskoczyć na wielu polach.

  Mateusz Morawiecki i Donald Tusk w hicie disco polo

  Przeróbki znanych piosenek to już nie nowość w internecie. Wiele osób uwielbia tworzyć nowe wersje znanych utworów, dając im zupełnie inny charakter. Jednak nagranie, które niedawno podbija internet, to wyjątkowy przypadek. Sztuczna inteligencja, wykorzystując zaawansowane algorytmy i techniki generowania mowy, połączyła głosy premiera Morawieckiego i Tuska, tworząc wrażenie, że obaj politycy zaśpiewali wspólnie hitowy kawałek "Maju maj". Osoby, które słyszały to nagranie, przyznają, że trudno uwierzyć, że to jedynie dzieło komputera. Doskonała imitacja głosów, intonacji i stylów obu polityków brzmi niesamowicie realistycznie.

  Technologia generowania mowy i dźwięku przy pomocy sztucznej inteligencji rozwija się w zawrotnym tempie. Przykłady takie jak ten duet dwóch prominentnych polityków pokazują, że sztuczna inteligencja ma potencjał nie tylko w dziedzinie nauki czy przemysłu, ale także w sztuce i rozrywce. Możliwość tworzenia realistycznych głosów otwiera nowe możliwości w dziedzinie produkcji muzycznej i dubbingu. Jednakże wiąże się to również z pewnymi kontrowersjami, takimi jak kwestie etyczne i praw autorskich.

  Reakcje Internautów

  Nagranie "Maju maj" w wykonaniu Morawieckiego i Tuska wywołało ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych. Internauci komentują zachwyt nad jakością wykonania, podkreślając, że trudno odróżnić te głosy od rzeczywistych. Nie brakuje również żartów na temat tej niecodziennej kolaboracji, co tylko dowodzi, że kreatywność użytkowników internetu nie zna granic.

  Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Czułe Słowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Przerobił wiersz Juliana Tuwima na HIT disco polo?! 4Ever zaskoczył premierą "Dwa Michały"
  2. Laura rozpala zmysły nowym utworem! Gorąca PREMIERA pt. "Nasz czas"! To hit wakacji?
  3. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
  4. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
  5. Marcin Miller BOYS zaskoczył premierą pt."Krótki SMS"! Ta nowość podbije listy przebojów?! Jest lepsza niż "Wolność"?
  6. VIOLA z niesamowitym projektem muzycznym! Piosenka dla Akademii Piłkarskiej APS Syców już wkrótce
  7. Najlepszy Polski artysta?! PREMIERA: Matt Palmer zachwyca nowością "Hollywood" Fani "jesteś moim Bogiem"
  8. Łobuzy ponownie podbijają scenę! Nowy hit „Chodź ze mną” rozgrzewa już parkiety! Wygryzą TOPowe gwiazdy?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie