Reklama


Reklama

Grupa Playboys w programie Jaka to Melodia!

2019-10-05T09:00:00+02:00 Grupa Playboys w programie Jaka to Melodia! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/grupa-playboys-w-programie-jaka-to-melodia-1570182228.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jak myślicie, czym Kuba zaskoczy odbiorców przed telewizorami?

Reklama

Zespół disco polo, którego liderem jest Jakub Urbański - ponownie został wyróżniony na tle pozostałych wykonawców.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Muzyka taneczna od kilku lat znajduje się w czołówce najbardziej słuchanego gatunku. W końcu teoretycznie nikt nie słucha i każdy się zarzeka, a w praktyce wszyscy doskonale znają większość utworów.

Świetnym przykładem jest grupa Playboys, która ma jednych z lepszych fanów. Panowie w świecie disco polo są doskonale znani między innymi z takich przebojów, jak „Będę Twoim King Kongiem” czy też „Ja w to nie wierze” , a także „Zwariowałem”.

Należy również pamiętać o kultowym numerze jeden zatytułowanym „Lejde”. Ponadto formacja wiedzie prym w branży i została ponownie doceniona przez telewizje. Niedawno wokalista zespołu Playboys napisał na stronie Facebookowej:

- Najbliższa Sobota 17:30 Zapraszam przed telewizory programu "Jaka to melodia"  Włączamy TVP1 i oglądamy Pozdrawiam k.u

Trzeb stwierdzić, że jest to ogromne wyróżnienie na tle pozostałych wykonawców muzyki tanecznej, ale również innych gatunków.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Jak myślicie, czym Kuba zaskoczy odbiorców przed telewizorami?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!
  2. Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!
  3. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.