Reklama
Polecamy


Reklama

Dołeczki Blondyneczki staną się nowym hitem muzyki disco polo?

2019-11-23T07:00:00+01:00 Dołeczki Blondyneczki staną się nowym hitem muzyki disco polo? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/doleczki-blondyneczki-nowym-hitem-muzyki-disco-polo-1574350823.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

W sieci pojawiła się najnowsza produkcja zespołu disco polo Ben Vito. Czy ten utwór ma szansę stać się kolejnym hitem muzyki tanecznej

Reklama

Polacy uwielbiają taneczne brzmienia! Świadczą o tym m.in. wielomilionowe wyświetlenia teledysków, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Podobnie jak gwiazdy disco polo, które co rusz pragną zaskoczyć swoich internautów. Czy udało się to formacji Ben Vito? Grupa udostępniła własnie nową produkcję!

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

DOŁECZKI BLONDYNECZKI NOWYM HITEM DISCO POLO?

'Po dłuższej przerwie, ale intensywnie spędzonej na tworzeniu nowych utworów oraz filmów, przyszedł czas na zapowiedź nowego teledysku do mojego kolejnej piosenki "Dołeczki blondyneczki". - napisał wokalista na kilka dni przed premierą nowej produkcji.

'Z tego miejsca pragnę również podziękować Wam za liczne reakcje pod moimi klipami. Jest dla mnie to bardzo ważne i budujące, że mogę zaprezentować swoją skromną postać dla tak wspaniałych odbiorców.' dodał. 

Obecnie w sieci prym wiedzie najnowsza produkcja formacji Ben Vito pt. "Dołeczki Blondyneczki", w której teledysku udział wzięła ekipa Show Heels Dance odpowiedzialna za oprawę taneczną! Realizacją klipu do wspomnianej piosenki zajęła się znana już w branży ekipa RakoczyFilm

Za aranżację i realizację dźwięku odpowiada Robert Balcerzak. Natomiast za muzykę i tekst wokalista grupy! "Muzyka oraz tekst, jak z resztą we wszystkich moich utworach, stworzone zostały prze ze mnie, bo to dzięki Waszej aktywności, licznych opiniach i wsparciu powstają właśnie takie produkcje jak ta" - zapewnił artysta. Czy ta premiera okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę? 

"elegancko.ładna piosenka kojarzy mi sie z dobrą piosenką wspaniała kompozycja", "Piękne dojrzałe prawdziwe Disco Polo" napisali pierwsi internauci

Zobacz również: Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  3. Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.