2019-04-01T08:00:00+02:00 "Rozbierasz mnie" - kontrowersyjna premiera disco polo od zespołu M-Power | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/rozbierasz-mnie-kontrowersyjna-premiera-disco-polo-od-zespolu-m-power-video-1554033195.jpg

"Rozbierasz mnie" - kontrowersyjna premiera disco polo od zespołu M-Power | VIDEO

Redakcja , 01 Kwiecień 2019  08:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
"Rozbierasz mnie" - kontrowersyjna premiera disco polo od zespołu M-Power | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Teledysku do utworu M-power pod tytułem „Rozbierasz mnie” jest już dostępny na oficjalnym kanele formacji, w serwisie YouTube.

Reklama

To już pewne, że nowość, która jest w trakcie realizacji przez grupę M-power wprowadzi niemałe zamieszanie w świecie muzyki disco polo. Zespół postawił na nieziemsko taneczne rytmy, które są owiane nutą tajemniczości. Ponadto teledysk jest utrzymany w bardzo żywych kolorach, które wprawiają w osłupienie i pozytywne emocje najbardziej ponurego odbiorcę, któremu udzieliło się przesilenie wiosenne.

Zobacz również: Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!

Zespół M-power mimo stosunkowo krótkiego stażu w branży disco polo ma na swoim koncie już parę hitów, które przez długi czas od daty premiery utrzymywały się na pierwszych miejscach w listach przebojów. „Stało się” , „Pocałuj mnie” i „Bo ja kocham” są ich niepodważalnymi hitami, jakie zna każdy szanujący się fan muzyki disco polo!

W ostatnim czasie Marcin Lichocki i Mateusz Pawłowski- lider grupy pochwalili się na oficjalnym profilu Facebookowym, iż zakończyli nagrania do najnowszego teledysku do utworu, który będzie inny niż wszystkie. Jak wiadomo, piosenka będzie nosić tytuł „Rozbierasz mnie”. Ponadto główne rolę w teledysku odgrywają gwiazdy z aplikacji Tik Tok- Roxana Orłowska i Sebastian Kowalczyk. Niedawno ukazał się także zwiastun teledysku, który wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Całość świetnie współgra i tworzy idealną, spójną historie. Młodzi artyści w branży muzycznej są znani z tego, iż stawiają na jakość, a nie ilość swoich autorskich piosenek.

Każda ich propozycja staje się niepodważalnym hitem. „Stało się” od którego wszystko się zaczęło, doczekał się już blisko 8 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Jest to sukces, jakim nie każdy zespół może się poszczycić.

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?

Jeśli chodzi o oficjalną premierę teledysku do kawałka „Rozbierasz mnie” będzie miała ona miejsce na oficjalnym kanale zespołu na YouTubie już 9 kwietnia! Będzie nowy hit?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  2. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  3. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  4. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  5. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!
  6. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami