Reklama


Reklama

Pozytywny przekaz wokalisty disco polo! Tylko dens ma sens - podkreśla artysta w swojej nowej produkcji!

2020-04-06T10:30:00+02:00 Pozytywny przekaz wokalisty disco polo! Tylko dens ma sens - podkreśla artysta w swojej nowej produkcji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/didzej-mietek-tylko-dens-ma-sens-1585918256.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Didżej Mietek może pochwalić się licznymi kawałkami, które doskonale przyjęły się w świecie disco polo. Kolejny trafił do sieci

Reklama

Gwiazdor disco polo przygotował gorącą nowość dla swoich fanów. „Tylko dens ma sens” taki jest tytuł muzycznej propozycji od Didżeja Mietka. Będzie hit na długie lata?

Zobacz również: Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!

Didżej Mietek może pochwalić się licznymi kawałkami, które doskonale przyjęły się w świecie disco polo. Do tych najbardziej trafionych utworów bez najmniejszych wątpliwości należy zaliczyć między innymi te pod tytułem „Ciebie nie ma już” , „ Nie mogę zapomnieć” i „Zostań mała” oraz „Fajna”.

Wszystkie jego propozycje są bardzo przyjazne dla uszu, a idealnym dopełnieniem są oczywiście niebanalne teledyski. Podobnie jest w przypadku nowej piosenki, która została zatytułowana „Tylko dens ma sens”. Utwór jest bardzo głęboki i z pewnością trafi do większości odbiorców.

Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał ciężki tydzień, po którym marzył jedynie o tym, żeby się rozerwać i móc uwolnić się od złych emocji. Wiadomo nie od dzisiaj, że taniec - jak i każda inna aktywność fizyczna pozwala nam uwolnić zastrzyk endorfin, przez co czujemy się szczęśliwi i dotychczasowe sprawy, które nas przytłaczały, przestają w jednej chwili mieć większe znaczenie.

W dobie koronawirusa każdy powinien posłuchać propozycji Didżeja Mietka pt. „Tylko dens ma sens”. Być może zmotywuje was to do potańczenia w domu i pozwoli chociażby na moment zapominać o obecnej sytuacji.

Macie swoje ulubione kawałki do tańca?

Zobacz również: Wielki przełom w karierze gwiazd disco polo! Grupa Playboys chwali się znakomitym osiągnięciem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  3. Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.