Reklama


Reklama

Poruszające słowa! Wokalista disco polo przekazał swoim fanom życiową mądrość!

2020-04-30T10:30:00+02:00 Poruszające słowa! Wokalista disco polo przekazał swoim fanom życiową mądrość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/dziku-wierzy-w-lepsze-jutro-slusznie-1588107543.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/hubertdzikolowski
Reklama


Życie gwiazd

Hubert Dzikołowski, który w branży muzycznej działa pod pseudonimem artystycznym Dziku, jest nadzieją młodego pokolenia

Reklama

Wokalista disco polo nie traci chęci do życia. Wręcz przeciwnie, zapewnia wszystkich swoich odbiorców, że ten trudny dla nas czas minie, a wówczas nastąpi lepsze jutro.

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

Dziku mimo swojego młodego wieku zasłynął w świecie muzyki tanecznej z niebywale ambitnych utworów, które niosą ukryty, głęboki przekaz. Do tych najlepszych kawałków zdecydowanie można zaliczyć między innymi takie piosenki, jak „Masz w sobie to coś” bądź też „Chcę cofnąć czas”. Hubert Dzikołowski, który w branży muzycznej tak, jak wspomnieliśmy - działa pod pseudonimem artystycznym Dziku, jest nadzieją młodego pokolenia.

Widać, że nie każdy wokalista idzie po trupach do celu. W końcu ta zasada niekoniecznie jest słuszna. Fani potrafią odróżnić komercyjne propozycje, które są tworzone z myślą o zysku oraz, że „to musi być hit” od tych, w jakie muzyk wkłada całe serce i przelewa swoje przemyślenia, uczucia na papier.

Tym drugim typem bez wątpienia jest Dziku, który ostatnio opublikował na swoim profilu Facebookowym ciekawą sentencje: - „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia”. - Jeszcze będzie pięknie - uwierzcie! Dobrze jest się utożsamić z myślą Huberta. Człowiek ma szansę być na tym świecie tylko raz, dlatego trzeba to wykorzystać na 100%.

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Zgadzacie się?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  2. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!
  3. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.