2019-10-10T13:10:00+02:00 Jesień sprzyja premierom w świecie disco polo! Dziku w nowym wydaniu? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/jesien-sprzyja-premierom-w-swiecie-disco-polo-dziku-w-nowym-wydaniu-1570486443.jpg

Jesień sprzyja premierom w świecie disco polo! Dziku w nowym wydaniu?

Redakcja , 10 Październik 2019  13:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Jesień sprzyja premierom w świecie disco polo! Dziku w nowym wydaniu?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Czym teraz zaskoczy odbiorców Dziku?

Reklama

Wokalista disco polo zapowiada muzyczną petardę. Takiego Dzika świat jeszcze nie widział i z pewnością nie słyszał. Co to będzie?

Zobacz również: 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!

Hubert Dzikołowski znany w branży disco polo bliżej pod pseudonimem artystycznym Dziku wprowadza nieco powagi i jednocześnie świeżości do muzyki tanecznej. Mimo młodego wieku, Hubert ma bardzo ambitne utwory, które wyróżniają się przekazem na tle pozostałych numerów disco polo.

Należy podkreślić, że Dziku z pewnością wprowadza ogrom pozytywnej energii do świata disco polo. Artysta ma głowę pełną pomysłów. W branży muzycznej zasłynął między innymi z takich kawałków, jak „Chce cofnąć czas” , „Chce się żyć” , a także „Niedostępna” i „Gdy całuje mnie”.

Wokalistom disco polo nie można zarzuci braku bujnej wyobraźni, a tym bardziej młodszemu pokoleniu. Hubert już nie raz pokazał, że jego wyobraźnia nie zna granic. Po teledysku do piosenki „Chce cofnąć czas” wywołał bezpodstawnie lawinę hejtu, a trzeba przyznać, że w świecie disco polo bardzo dawno nie było tak pięknej premiery. W ostatnim czasie młody artysta zapowiedział na stronie Facebookowej, że szykuje się nowość! Napisał:

- Właśnie „dopieszczamy” aranżacje a już na dniach nagrywam vocale - wniosek? Szykuje się nowość Tytułu narazie nie zdradzam ale mogę powiedzieć, że takiego dzika jeszcze nie było  Już niebawem więcej info - pozdrowionka

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!

Jak obstawiacie, co tym razem przyszło do głowy Huberta? Czym teraz zaskoczy odbiorców Dziku?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
  2. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  3. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  4. Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!
  5. Popularni youtuberzy nie przestają zaskakiwać! Podsumowali wszystkie odcinki Szwagrów w klipie do najnowszej parodii utworu disco polo.
  6. Popularna wokalistka disco polo zdradziła przepis na zdrowotną nalewkę! Możecie ją zrobić w domu!
  7. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  8. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami