Reklama
Polecamy


Reklama

Jesień sprzyja premierom w świecie disco polo! Dziku w nowym wydaniu?

2019-10-10T13:10:00+02:00 Jesień sprzyja premierom w świecie disco polo! Dziku w nowym wydaniu? https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/jesien-sprzyja-premierom-w-swiecie-disco-polo-dziku-w-nowym-wydaniu-1570486443.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Czym teraz zaskoczy odbiorców Dziku?

Reklama

Wokalista disco polo zapowiada muzyczną petardę. Takiego Dzika świat jeszcze nie widział i z pewnością nie słyszał. Co to będzie?

Zobacz również: Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!

Hubert Dzikołowski znany w branży disco polo bliżej pod pseudonimem artystycznym Dziku wprowadza nieco powagi i jednocześnie świeżości do muzyki tanecznej. Mimo młodego wieku, Hubert ma bardzo ambitne utwory, które wyróżniają się przekazem na tle pozostałych numerów disco polo.

Należy podkreślić, że Dziku z pewnością wprowadza ogrom pozytywnej energii do świata disco polo. Artysta ma głowę pełną pomysłów. W branży muzycznej zasłynął między innymi z takich kawałków, jak „Chce cofnąć czas” , „Chce się żyć” , a także „Niedostępna” i „Gdy całuje mnie”.

Wokalistom disco polo nie można zarzuci braku bujnej wyobraźni, a tym bardziej młodszemu pokoleniu. Hubert już nie raz pokazał, że jego wyobraźnia nie zna granic. Po teledysku do piosenki „Chce cofnąć czas” wywołał bezpodstawnie lawinę hejtu, a trzeba przyznać, że w świecie disco polo bardzo dawno nie było tak pięknej premiery. W ostatnim czasie młody artysta zapowiedział na stronie Facebookowej, że szykuje się nowość! Napisał:

- Właśnie „dopieszczamy” aranżacje a już na dniach nagrywam vocale - wniosek? Szykuje się nowość Tytułu narazie nie zdradzam ale mogę powiedzieć, że takiego dzika jeszcze nie było  Już niebawem więcej info - pozdrowionka

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!Jak obstawiacie, co tym razem przyszło do głowy Huberta? Czym teraz zaskoczy odbiorców Dziku?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!
  2. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!
  3. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.