2019-11-21T10:00:00+01:00 Niezwykle miłosna premiera od wyjątkowego wokalisty disco polo! To będzie hit na lata? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/sniezwykle-milosna-premiera-od-wyjatkowego-wokalisty-disco-polo-to-bedzie-hit-na-lata-1574272285.jpg

Niezwykle miłosna premiera od wyjątkowego wokalisty disco polo! To będzie hit na lata?

Redakcja , 21 Listopad 2019  10:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Niezwykle miłosna premiera od wyjątkowego wokalisty disco polo! To będzie hit na lata?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Najniższy artysta muzyki tanecznej nie zatrzymuje się i cały czas tworzy nowe produkcje

Reklama

Dziku to niewątpliwie jeden z najbardziej charakterystycznych wokalistów w świecie disco polo. Najniższy artysta muzyki tanecznej nie zatrzymuje się i cały czas tworzy nowe produkcje.

Zobacz również: Popularny zespół Basta wraca do gry! Gwiazdorzy disco polo zdradzili plany na przyszłość!

MIŁOSNA PREMIERA GWIAZDY DISCO POLO! 

Dziś na łamach naszego serwisu pojawiła się nowa propozycja od Huberta Dzikołowskiego. Jest to teledysk do premierowej piosenki pt. "Masz w sobie to coś".

W klipie, który został stworzony przez niezawodną firmę PN Media zobaczymy wokalistę disco polo oraz przepiękną Darię Włodkowską. 

Piosenka opowiada o zauroczeniu bohatera w dziewczynie. Spośród wszystkich kobiet na świecie akurat ta jedyna zaczęła „kręcić” mężczyznę czyli zaczęła mu się podobać - powiedział nam Hubert Dzikołowski.

Niezwykle romantyczna i miłosna premiera od młodego wokalisty disco polo to będzie hit na lata? Tego dowiemy się niebawem. A tymczasem zapraszamy Was bardzo serdecznie do oglądania teledysku do piosenki pt. "Masz w sobie to coś".

Gorąco polecamy! 

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  3. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  4. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
  5. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  6. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  7. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!
  8. Popularny zespół disco polo zakończył karierę! Szokująca wiadomość zaskoczyła fanów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami