2021-12-24T13:23:00+01:00 Niezwykły koncert kolęd i pastorałek zespołu Dziku i zaproszonych gości. VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/niezwykly-koncert-koled-i-pastoralek-zespolu-dziku-i-zaproszonych-goscipng.png

Niezwykły koncert kolęd i pastorałek zespołu Dziku i zaproszonych gości. VIDEO

Redakcja , 24 Grudzień 2021  13:23
Niezwykły koncert kolęd i pastorałek zespołu Dziku i zaproszonych gości. VIDEO
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Znane i lubiane kolędy i pastorałki w zupełnie nowych aranżacjach w wykonaniu zespołu Dziku oraz zaproszonych gości z towarzystwem Orkiestry Kameralnej „DZIKU ORKIESTRA”


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Z końcem listopada w błędowskim kościele pw. Opieki św. Józefa odbył się niezwykły koncert kolęd i pastorałek „DZIKU & PRZYJACIELE”. Pomysłodawcą i organizatorem była agencja artystyczna Dziku Art we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grójcu.

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!

Zebrani goście byli świadkami niezwykłego wydarzenia artystycznego. Mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć znane i lubiane kolędy i pastorałki w zupełnie nowych aranżacjach w wykonaniu zespołu Dziku oraz zaproszonych gości z towarzystwem Orkiestry Kameralnej „DZIKU ORKIESTRA” pod przewodnictwem Huberta Dzikołowskiego. Niezwykłego charakteru całemu koncertowi nadało rozrywkowo-symfoniczne brzmienie utworów, zagrane przez najlepszych muzyków z Akademii Muzycznej z Łodzi.

Reklama

Było to pierwsze tego typu wydarzenie, które spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem. Efektowne oświetlenie wnętrza kościoła wprowadziło gości w świąteczny nastrój. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele instytucji samorządowych, służb mundurowych, oświaty a także mediów z powiatu grójeckiego. 

Koncert poprowadził Arek Braxton - wokalista i prezenter telewizyjny znany z takich programów jak: Kawa czy Herbata (TVP1), Disco Polo Lajf (POLSAT DPM), Muzyczna Strefa (ITV) oraz gospodarz programu DISCOWIZJA w 4FUN DANCE.

Tegoroczne powodzenie koncertu dało zielone światło na przygotowanie podobnej imprezy w kolejnych latach. Całość wydarzenia była rejestrowana, a materiał video dostępny jest od 19 grudnia w serwisie YOUTUBE. 

Zobacz również: Huczne urodziny Pauliny z Energy Girls! Gwiazda czaruje w gorącej stylizacji | ZDJĘCIA

Reklama

DZIKU & PRZYJACIELE - Koncert Kolęd i Pastorałek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: DZIKU & PRZYJACIELE - Koncert Kolęd i Pastorałek
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Przebojowy album legendarnego wokalisty disco polo trafił do sieci! Fani Marcina Siegieńczuka zachwyceni darmowymi utworami!
  2. Gorąca wokalistka disco polo kusi w szlafroku! Fani zachwyceni Mileną Grzywacz z formacji Szpilki 'Mila ale Ty mnie rozgrzewasz'
  3. Po rozstaniu z żoną przyszedł czas na kolejne zmiany! Bartek Dbomb zaskoczył tym internautów!
  4. To oni są królami disco polo! Ich hit bije rekordy, a to dopiero początek! 'Farbowany włos' to przebój na lata?
  5. Tłumy na koncercie Kamila Kossakowskiego – Discoboys! Gwiazdor disco polo hitem TikToka 'Zarąbista blondi' rozpalił publiczność do czerwoności!
  6. Urocza wokalistka disco polo pokazała psa. Uwagę zwraca jej odsłonięty duży dekolt! Widok zwala z nóg!
  7. Wielki dylemat znanych artystek disco polo! Śliczne gwiazdy proszą o wsparcie swoich fanów!
  8. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami