Reklama
Polecamy


Reklama

Dziku nie zwalnia tempa! Poznajcie szczegóły nowej produkcji gwiazdora disco polo!

2020-06-16T13:10:00+02:00 Dziku nie zwalnia tempa! Poznajcie szczegóły nowej produkcji gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/nowosc-od-dzika-jeszcze-w-czerwcu-1591891424.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Zapowiedź

Nie można napisać o jego piosenkach, że są przeciętne. Twórczość Dzika jest na wysokim poziomie i z pewnością niektórzy powinni brać z niego przykład

Reklama

W końcu fani doczekali się oficjalnej zapowiedzi i deklaracji ze strony artysty o nadchodzącej nowości. Hubert Dzikołowski, który działa w branży muzycznej pod pseudonimem artystycznym Dziku, mimo młodego wieku tworzy bardzo ambitne propozycje.

Zobacz również: Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!

Nie można napisać o jego piosenkach, że są przeciętne. Twórczość Dzika jest na bardzo wysokim poziomie i z pewnością niektórzy powinni brać z niego przykład. Niegdyś disco polo było utożsamiane z kiczem i prostotą, ale na szczęście wokalista muzyki tanecznej przełamał barierę i udowodnił, że można tworzyć disco polo, które jest dalekie od kiczu.

Hubert niedawno był w stolicy województwa warmińsko- mazurskiego w Olsztynie, gdzie nagrywał najnowszy teledysk do utworu pt. „Czekam na deszcz”: "Kręciliśmy teledysk do utworu pt:”CZEKAM NA DESZCZ”. Klip zrealizowała ekipa FASTER MEDIA. Zdjęcia odbyły się w Olsztynie. Scenariusz teledysku to krótka komedia romantyczna, która na pewno zaskoczy fanów disco polo"

Domyślacie się, o czym będzie piosenka „Czekam na deszcz”? Z pewnością realizacja i przekaz będzie utrzymana na bardzo wysokim poziomie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO
  2. Szok! Gwiazdor disco polo oficjalnie ogłosił zakończenie działalności! Nic wcześniej na to nie wskazywało!
  3. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.