Reklama
Polecamy


Reklama

Ogromne problemy i straty finansowe gwiazdy disco polo! Ktoś złożył donos!

2020-03-04T15:31:00+01:00 Ogromne problemy i straty finansowe gwiazdy disco polo! Ktoś złożył donos! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/ludzka-zyczliwosc-spowodowala-ogromne-problemy-i-straty-finansowe-dla-gwiazdy-disco-polo-1583326742.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo poinformował już o podjęciu kroków prawnych!

Reklama

Niestety również w świecie disco polo nie brakuje uprzejmych ludzi. Donos na jedną z gwiazd disco polo spowodował problemy i spore straty finansowe z powodu przełożenia premiery.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Dziku, a tak naprawdę Hubert Dzikołowski za pośrednictwem Instagrama poinformował, że był zmuszony do przełożenia premiery swojej najnowszej produkcji pt. "Powiedz mi dziewczyno".

Ktoś zgłosił fanpage zespołu Dziku na FaceBooku i wokalista disco polo otrzymał 72 godzinną blokadę na publikowanie nowych postów. 

To mocno skomplikowało premierę, ponieważ w dzisiejszych czasach promocja klipów disco polo odbywa się w dużej mierze przez media społecznościowe.

Sam zainteresowany poinformował, że wyciągnie konsekwencje prawne wobec osoby, która postanowiła umilić życie wokaliście disco polo.

Mamy nadzieję, że sprawa zostanie jak najszybciej załatwiona i już niebawem zobaczymy nowy klip od Dziku.

Zobacz również: Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!
  2. Urocza Dorota z zespołu Mig świętuje z rodziną! Fotka z mężem i synem trafiła do sieci!
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.