2017-03-24T09:54:00+01:00 Dziku ogłosił casting!! Czy nowy klip okaże się strzałem w 10’tkę? https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Dziku-ogłosił-casting-Czy-nowy-klip-okaże-się-strzałem-w-10tkę.png

Dziku ogłosił casting!! Czy nowy klip okaże się strzałem w 10’tkę?

Redakcja , 24 Marzec 2017  09:54

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Dziku ogłosił casting!! Czy nowy klip okaże się strzałem w 10’tkę?
Źródło zdjęć:

Dziku na rynku disco polo działa od ponad roku ale jak na tak krótki czas pracy ma na swoim koncie liczne sukcesy. Znamy ich z takich utworów jak „Niedostępna”, „Odlotowa” czy z ich walentynkowej petardy czyli ballady pt:”Dla Ukochanej.”   Ob...

Reklama

Dziku na rynku disco polo działa od ponad roku ale jak na tak krótki czas pracy ma na swoim koncie liczne sukcesy. Znamy ich z takich utworów jak „Niedostępna”, „Odlotowa” czy z ich walentynkowej petardy czyli ballady pt:”Dla Ukochanej.”

 

Obecnie Hubert wraz z zespołem pracują nad ich najnowszą produkcją. Panowie z zespołu na swoim oficjalnym profilu ogłosili casting do najnowszego teledysku. By móc wystąpić w teledysku wystarczy wysłać zgłoszenie (kilka zdjęć, krótki opis oraz dane kontaktowe) na mail [email protected] . Za realizację klipu odpowiadać będzie ekipa Allinteractive films – twórcy teledysków między innymi dla Zenona Martyniuka i zespołu Akcent oraz grupy BOYS.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do wysyłania zgłoszeń. Na pewno ta produkcja nie umknie naszej redakcji. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia ostatniego video-klipu zespołu czyli produkcji pt:”Odlotowa”

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  2. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  3. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  4. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  5. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  6. Uwielbiany gwiazdor disco polo zabiera słuchaczy w muzyczną podróż w czasie! Brawurowe wykonanie znanego hitu z lat 90-tych brzmi lepiej niż oryginał?!
  7. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  8. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami