2017-03-24T09:54:00+01:00 Dziku ogłosił casting!! Czy nowy klip okaże się strzałem w 10’tkę? Dziku na rynku disco polo działa od ponad roku ale jak na tak krótki czas pracy ma na swoim koncie liczne sukcesy. Znamy ich z takich utworów jak „Niedostępna”, „Odlotowa https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Dziku-ogłosił-casting-Czy-nowy-klip-okaże-się-strzałem-w-10tkę.png

Dziku ogłosił casting!! Czy nowy klip okaże się strzałem w 10’tkę?

Autor: Adam Begier , 24 Marzec 2017  09:54
Dziku ogłosił casting!! Czy nowy klip okaże się strzałem w 10’tkę?
Źródło zdjęć:

Dziku na rynku disco polo działa od ponad roku ale jak na tak krótki czas pracy ma na swoim koncie liczne sukcesy. Znamy ich z takich utworów jak „Niedostępna”, „Odlotowa” czy z ich walentynkowej petardy czyli ballady pt:”Dla Ukochanej.”   Ob...Reklama

Dziku na rynku disco polo działa od ponad roku ale jak na tak krótki czas pracy ma na swoim koncie liczne sukcesy. Znamy ich z takich utworów jak „Niedostępna”, „Odlotowa” czy z ich walentynkowej petardy czyli ballady pt:”Dla Ukochanej.”

 

Obecnie Hubert wraz z zespołem pracują nad ich najnowszą produkcją. Panowie z zespołu na swoim oficjalnym profilu ogłosili casting do najnowszego teledysku. By móc wystąpić w teledysku wystarczy wysłać zgłoszenie (kilka zdjęć, krótki opis oraz dane kontaktowe) na mail dziku.promotion@o2.pl . Za realizację klipu odpowiadać będzie ekipa Allinteractive films – twórcy teledysków między innymi dla Zenona Martyniuka i zespołu Akcent oraz grupy BOYS.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do wysyłania zgłoszeń. Na pewno ta produkcja nie umknie naszej redakcji. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia ostatniego video-klipu zespołu czyli produkcji pt:”Odlotowa”

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!
  2. Dołącz do ZABAWY! Niedzielne wieczory z koncertami Disco Polo: Największe koncerty już w Polo TV!
  3. Roxaok podbije klub Explosion! Koncert młodej gwiazdy disco polo już 2 marca!
  4. Kordian zaskakuje fanów! W najnowszym teledysku wystąpią rodzice gwiazdy disco polo. Pokaże wiele ze swojego prywatnego życia!
  5. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zaśpiewał "Niewiarę" na 18-stce | VIDEO
  6. Małgosia Główka w ognistej czerwieni! Zaskakująca metamorfoza gwiazdy disco polo
  7. Zaskakująca metamorfoza Roxany Orłowskiej – Zobacz, jak teraz wygląda gwiazda disco polo
  8. After Party rozbija bank na YouTube! 25 milionów odtworzeń – Zobacz ile mogli zarobić!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie