Boys

BoysNajnowszy artykuł o Boys

Prawdziwa twarz Marcina Millera Boys! Materiał w sieci! Gwiazdor disco polo wzruszył w Środowiskowym Domu Samopomocy w Grajewie!

2024-03-01 06:30

Marcin Miller z Boys zaśpiewał dla potrzebujących w Grajewie. Zobacz emocjonujące chwile i wyjątkowe działania lidera disco polo Czytaj więcej

Reklama

Czy ktoś umie sobie wyobrazić wesele, na którym nie poleciałoby kultowe „Jesteś szalona…” albo „Niech żyje wolność, wolność i swoboda!”? Piosenki zespołu Boys towarzyszą nam już od dziesiątek lat w trakcie najróżniejszych imprez, a wiele z nich zdążyło dorobić się statusu nieśmiertelnych klasyków disco polo! Charakterystyczne brzmienia oraz niepowtarzalny głos Marcina Millera towarzyszą nam już od 1991 roku, kiedy zespół wydał swoją pierwszą kasetę zatytułowaną „Dziewczyna z marzeń”. To właśnie wtedy Polacy po raz pierwszy usłyszeli taką piosenkę jak „Wolność”! Rynek disco polo stawiał dopiero swoje pierwsze kroki, ale już wtedy było jasne, że narodziła się grupa z ogromnym potencjałem.

Ważna wiadomość – nowa gwiazda na horyzoncie!

Jedno jest pewne – Marcin Miller i jego grupa doskonale wykorzystali swoją szansę! Dalsze lata działalności grupy to kolejne rewelacyjne albumy oraz piosenki okupujące same szczyty list przebojów. Jedną z najważniejszych dat jest rok 1996 pełen fantastycznych wiadomości dla całej grupy. Zespół Boys zgarnął wówczas nagrody za płytę roku, a Marcin Miller został uhonorowany jako najlepszy wokalista. Dodajmy do tego jeszcze nagrodę otrzymaną podczas festiwalu w Opolu – jako jedyna grupa disco polo! Pod koniec lat 90 muzycy uznali, że przyszedł czas na powiew świeżości w ich utworach. Dzięki temu styl grupy Boys wzbogacił się o elementy muzyki tanecznej spod znaku amerykańskich boysbandów. Właśnie w tym okresie w teledyskach pojawiają się pierwsze grupy tancerzy z przemyślanymi, zsynchronizowanymi układami. Efektem pracy z nowymi brzmieniami była między innymi piosenka „Jesteś szalona”, do której bardzo szybko zaczęła tańczyć cała Polska!

W ciągu ostatnich lat fani grupy Boys byli niestety wystawiani na ciężkie próby. Najpierw, w 2019 roku, zespół powiadomił, że ich szeregi opuszcza Konrad Dobrzyński (znany także jako „Tulipan”), jeden z tancerzy, który od kilkunastu już lat współpracował z Marcinem Millerem. Z kolei w lipcu 2021 nadeszła kolejna wstrząsająca wiadomość – swoje odejście ogłosił Andrzej Jabłonowski, czyli popularny „Blomis” towarzyszący muzykom aż od 1997 roku.

Chcesz być na bieżąco?

Historia zespołu Boys obfitowała ostatnio w wiele niespodziewanych wydarzeń. Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać wiadomości o Marcinie Millerze oraz najnowszych piosenkach grupy, dołącz do naszego AlertuDiscoPolo24! Dzięki temu nie przegapisz żadnych najnowszych wieści o swojej ulubionej grupie! Znajdziesz nas również na Instagramie, Facebooku oraz YouTube.

Reklama

Artykuły o Boys (1365)

Reklama

Reklama