2023-12-14T17:30:00+01:00 "Nie Pykło" - Kontrowersyjne premiera disco polo zza krat od Extazy i Łobuzy! Zobaczcie nowość! "Nie Pykło" od Extazy i Łobuzy - kontrowersyjny hit disco polo w scenerii więziennej. Poznaj historię nieszczęśliwej miłości w nietypowej oprawie. https://disco-polo.info/uploads/news/nie-pyklo---kontrowersyjne-premiera-disco-polo-zza-krat-od-extazy-i-lobuzy-zobaczcie-nowosc-2jpg.jpg Disco-Polo.info

"Nie Pykło" - Kontrowersyjne premiera disco polo zza krat od Extazy i Łobuzy! Zobaczcie nowość!


"Nie Pykło" od Extazy i Łobuzy - kontrowersyjny hit disco polo w scenerii więziennej. Poznaj historię nieszczęśliwej miłości w nietypowej oprawie.

Autor: Adam Begier, 14 Grudzień 2023  17:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!
 2. Dorota Gwiazdowska z MIG - najważniejsze informacje!
 3. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!

  Disco polo nie przestaje zaskakiwać. Najnowszy utwór "Nie pykło", będący wspólnym dziełem zespołów Extazy i Łobuzy, wywołuje spore emocje w świecie muzyki. To coś więcej niż kolejna piosenka – to opowieść o nieszczęśliwej miłości, osadzona w nietypowej scenerii więziennej.

  Teledysk w Więziennych Murach – Nowa Jakość w Disco Polo

  Od pierwszych sekund klipu widać, że artyści postawili na oryginalność. Teledysk, nakręcony w scenerii więziennej, zaskakuje realizmem i szczegółowością. Kamil z zespołu Extazy oraz członkowie Łobuzy wcielili się w role skazańców, co dodaje całości autentyczności. Wizualna oprawa klipu jest świadomym zabiegiem, mającym na celu podkreślenie wyjątkowości i głębi przekazu utworu.

  Piosenka "Nie pykło" odstaje od typowych utworów disco polo, zarówno pod względem muzycznym, jak i tematycznym. Zespół Extazy wraz z Łobuzami postanowili opowiedzieć historię nieszczęśliwej miłości, która rozgrywa się za kratami więzienia. To odważny i świeży krok w świecie disco polo, gdzie zazwyczaj dominują lżejsze, często taneczne tematy.

  Artystyczna wizja zespołów, połączona z dozą komizmu, ma na celu zainteresowanie odbiorców, nie zaś wywołanie kontrowersji. W swoim oświadczeniu zespoły Extazy i Łobuzy podkreślają, że cała fabuła teledysku została starannie zaaranżowana i nie ma na celu nikogo obrazić. To podejście świadczy o świadomej i odpowiedzialnej postawie artystów, którzy chcą przekazać swoją historię, nie zapominając o emocjach odbiorców.

  Współpraca między Extazy a Łobuzami w utworze "Nie pykło" pokazuje nowe możliwości w disco polo – eksplorowanie głębszych tematów i nietypowych scenariuszy, przy zachowaniu charakterystycznego dla gatunku rytmu i energii. Ten projekt może być punktem zwrotnym dla obu zespołów, pokazując, że disco polo ma znacznie więcej do zaoferowania, niż mogłoby się wydawać.

  Zobacz również: Ciąża i rozwód?! Kajra i Sławomir przerywają milczenie! Artyści ujawnili kulisy swojego życia!

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku i samodzielnego przekonania się o wyjątkowości tego projektu. Czy "Nie pykło" stanie się przełomem w disco polo? Czas pokaże, ale już teraz warto docenić odwagę i innowacyjność artystów, którzy nie boją się przekraczać granic i eksperymentować z formą oraz treścią.


  EXTAZY & ŁOBUZY – Nie pykło

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ten weselny utwór "Marysiu buzi daj" zna cała Polska! Posłuchaj na żywo w wykonaniu Demeters!
  2. Zenek Martyniuk bez ogródek!! Szokujące wyznania po weselu syna! Wiemy co myśli o Faustynie, swojej synowej!
  3. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
  4. Zaskakująca nowość Capitan Folk! Skrzypce w Disco Polo? Sprawdź, jak brzmi "Miłość Wymarzona"
  5. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
  6. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  7. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  8. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie