2023-06-16T07:30:00+02:00 Już dziś Disco Świebodzineiro! Dwudniowa wielka impreza disco polo! Kto wystąpi? Zapraszamy na niezapomniany festiwal Disco Świebodzineiro z gwiazdami muzyki disco polo. Ciesz się dobrą muzyką i wspaniałą atmosferą w sercu Ziemi Lubuskiej, 16-17 czerwca https://disco-polo.info/uploads/news/juz-dzis-disco-swiebodzineiro-dwudniowa-wielka-impreza-disco-polo-kto-wystapijpg.jpg Disco-Polo.info

Już dziś Disco Świebodzineiro! Dwudniowa wielka impreza disco polo! Kto wystąpi?


Zapraszamy na niezapomniany festiwal Disco Świebodzineiro z gwiazdami muzyki disco polo. Ciesz się dobrą muzyką i wspaniałą atmosferą w sercu Ziemi Lubuskiej, 16-17 czerwca 2023 roku. Baw się razem z najlepszymi artystami tego gatunku!

Autor: Adam Begier, 16 Czerwiec 2023  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Już dziś Disco Świebodzineiro! Dwudniowa wielka impreza disco polo! Kto wystąpi?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
 2. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
 3. Debiutancki album Iness "Oczy Migdałowe" dostępny! Jak kupić płytę?

  Impreza Disco Świebodzineiro: Muzyczne doznania w sercu Ziemi Lubuskiej

  W dniach 16 i 17 czerwca 2023 roku, w urokliwym mieście Świebodzin, które jest znane ze swojego imponującego 36-metrowego pomnika Jezusa, odbędzie się wyjątkowy festiwal - Disco Świebodzineiro. To dwudniowe wydarzenie, będące prawdziwą ucztą dla fanów muzyki disco polo, zapewni niezapomniane chwile i wyjątkową atmosferę.

  Gwiazdy muzyki disco na największej scenie województwa lubuskiego

  Scena festiwalowa, która jest największą w całym województwie lubuskim, będzie gościć plejadę utalentowanych artystów, którzy przyczynili się do rozwoju i popularności gatunku muzyki disco polo. Na tym muzycznym spektaklu pojawią się zarówno legendarne gwiazdy, które bawiły starsze pokolenia Polaków w latach 90., jak i najświeższe talenty, które obecnie podbijają listy przebojów.

  Disco Świebodzineiro Niesamowite występy artystów

  Wśród zaproszonych wykonawców na festiwalu Disco Świebodzineiro nie zabraknie prawdziwych ikon muzyki disco polo. Na scenie zaprezentują się takie zespoły i soliści jak Boys, Piękni i Młodzi, Mig, Weekend, MiłyPan, DiscoBoys, Mirami, Skolim, Woners, After Party, Maciej Smoliński, Skaner, Top-One, DBomb, Topky oraz Atest. To prawdziwa gratka dla fanów gatunku, którzy będą mogli cieszyć się energią i chwytliwymi melodiami swoich ulubionych artystów.

  W pierwszym dniu oczekujemy m.in. występów Topky, Skaner i Team Skolim

  Pierwszego dnia, czyli 16 czerwca, publiczność będzie miała okazję delektować się występami znakomitych artystów. Na scenie zaprezentują się m.in. Atest, Skaner, After Party, Team Skolim, Topky, MiłyPan oraz duet Piękni i Młodzi. To prawdziwa uczta muzyczna dla wszystkich obecnych na festiwalu. Warto zaznaczyć, że Festiwal Disco Świebodzineiro poleca znany serwis disco-polo.info, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości artystów i gwarancją doskonałej rozrywki.

  Przybywajcie i bawcie się na Disco Świebodzineiro!

  Jeśli jesteś fanem muzyki disco polo lub po prostu kochasz dobrą zabawę przy energetycznych dźwiękach, Festiwal Disco Świebodzineiro jest wydarzeniem, na które nie możesz przegapić! Przybywajcie 16 i 17 czerwca do Świebodzina, by wspólnie cieszyć się niezapomnianą atmosferą, doskonałą muzyką i wyjątkowym występem gwiazd muzyki disco polo. To będzie niezwykłe i pełne emocji wydarzenie, które pozostanie w pamięci na długo!

  Imprezę poleca serwis disco-polo.info!

  Galeria zdjęć:
  Plik Disco-swiebodzineiro--1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  2. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
  3. Fani GO kochają! Andre zaskakuje nową balladą pt. "Cały Twój". Utwór stworzył na prośby fanów! Jak wyszło?!
  4. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
  5. Głogów Małopolski zaprasza na muzyczne święto: Zenek Martyniuk i Budka Suflera na żywo!
  6. Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo
  7. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
  8. Ela Kliś podbije rynek disco polo?! Gwiazda zaskakuje nową produkcją w klimacie folk!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie