Brutalny atak na Marcina Millera Boys! Poszło o 2 miliardy złotych! Reakcja gwiazdy disco polo jest szokująca!

Brutalny atak na Marcina Millera Boys! Poszło o 2 miliardy złotych! Reakcja gwiazdy disco polo jest szokująca!

Hejt na disco polo nie milknie! Tym razem zaatakowano Marcina Millera z zespołu BOYS

Zobacz też Czyżyk odpalił „Sam na Sam”. Nowa piosenka disco już hitem 2026?

Reklama

Wszechobecny hejt, ubliżanie i wyzywanie to niestety niezbyt fajna normalność w Polsce. W ostatnim czasie po raz kolejny muzycy disco polo są na ustach wszystkich, a to wszystko przez zamieszanie wokół tej muzyki w TVP. Oberwało się Marcinowi Millerowi z Boys, jednak reakcja gwiazdy disco polo pokazuje kto ma klasę!

Roztańczony Śląsk - Boys dołączają do koncertu w Gliwicach Warto przeczytać: Roztańczony Śląsk - Boys dołączają do koncertu w Gliwicach

Hejt na disco polo! Wszystko przez bezpodstawne oskarżenia 

Nowy prezes TVP spowodował, że muzyka disco polo stała się ponownie obiektem ataków przez zwykłych Polaków. Informacja, że ogromne pieniądze bezpodstawnie zostały wydane na organizację koncertów z przedstawicielami muzyki tanecznej dały pretekst, aby oczerniać ten gatunek muzyczny. Jak się okazało po kontroli (szczegóły tutaj) wszystko odbyło się zgodnie z planem i wszystko wskazuje, że muzyka disco polo będzie dalej obecna na antenach TVP. 

Niestety hejt się nie skończył. Najbardziej dostaje się tym najpopularniejszym artystom m.in. Sławkowi Świerzyńskiego z Bayer Full, który zerwał współpracę z TVP, czy Marcinowi Millerowi, który jak sam stwierdził, zawsze stara się robić swoje i nie patrzeć na to co dzieje się wokół.

Reklama

Reklama

Atak na gwiazdę disco polo! Marcin Miller odpowiada! 

Jednak po raz kolejny Marcin Miller z grupy Boys został zaatakowany przez jednego z użytkowników. Pierwszy komentarz brzmiał "gwiazda odpustowa i tvp". Na to lider Boys odpowiedział bardzo grzecznie "również życzę wszystkiego dobrego rodzinie". Wtedy rozpoczął się atak

"nie znosze dupolizów a branie kazy z tvp to okradanie dzieci którym brak na leki a 2 mlrd ida na takich pseudo artystow" (pis. oryginalna).

Po raz kolejny Marcin odpisał na ten komentarz z opanowaniem i taktem, życząc autorowi wpisu dużo zdrowia. 

Roztańczony Śląsk - Boys dołączają do koncertu w Gliwicach Warto przeczytać: Roztańczony Śląsk - Boys dołączają do koncertu w Gliwicach

Mimo upływu ogromnej ilość lat na scenie Marcin Miller to tylko człowiek, który ma uczucia. Takie komentarze mogą sprawić przykrość. Tym bardziej że przecież zespół Boys sam nie zaprasza się na koncert do TVP, tylko otrzymuje zaproszenie od organizatorów i wykonuje swoją pracę jak każdy inny. Takie komentarzy tylko potwierdzają, że muzyka disco polo jest bardzo często atakowana przez to co dzieje się w naszym kraju.

Co sądzicie o tej całej sytuacji i o zachowaniu Marcina? Czekamy na Wasze komentarze.

Marcin Miller o rozwodzie, kochance i „śmiertelnej chorobie”. Mocne słowa lidera Boys Zobacz również: Marcin Miller o rozwodzie, kochance i „śmiertelnej chorobie”. Mocne słowa lidera Boys
Oglądaj
BOYS - Zapamiętaj mnie
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Który zespół disco polo ma najlepszy styl?
Playboys
0 głosów 0%
1. Skolim
1 głosów 100%
MiłyPan
0 głosów 0%
Sławomir
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Boys
Boys

Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje.

Wszystko o Boys

Boys - artykuły i teledyski

Najnowsze wiadomości, plotki i materiały video
Boys - artykuły i teledyski

Najpopularniejsze o Boys

Najczęściej czytane artykuły

Polecamy