Reklama


Reklama

Gwiazdy disco polo boją się o swoje życie. Sąsiad cichym zabójcą!

2018-11-27T17:34:00+01:00 Gwiazdy disco polo boją się o swoje życie. Sąsiad cichym zabójcą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/gwiazdy-disco-polo-boja-sie-o-swoje-zycie-sasiad-cichym-zabojca-1543308042.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Wokaliści zespołu disco polo obawiają się o swoje życie. Cała sytuacja może zakończyć się tragicznie

Reklama

Gatunek disco polo przeżywa obecnie swój najlepszy okres w historii. Każdy zespół grający disco polo cieszy się sporym zainteresowaniem fanów oraz duża ilością koncertów. Artyści disco polo, którzy dużo koncertują starają się jak tylko mogą, aby dbać o swoje zdrowie, a szczególnie o gardło. Niestety duży problem ma grupa Mejk - Elwira oraz Mariusz.

Przesympatyczne małżeństwo wystosowało apel za pomocą mediów społecznościowych. Mejkowi wstawili zdjęcie oraz film, na którym widać jak ich sąsiad truje wszystkich dookoła. Z jego komina wydobywa się czarny dym, który zawiera w sobie mnóstwo toksyn i niedobrych dla zdrowia pierwiastków chemicznych. Walka zespołu disco polo z upierdliwym sąsiadem trwa już sporo czasu.

Zobacz również: Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!

"Trują nas bez żartów. Jak później wyjść na scenę i dać z siebie wszystko na koncercie. Latamy od lekarza do lekarza. Masakra" - wyznał nam w rozmowie zdenerwowany Mariusz.

Pod postem w mediach społecznościowych pojawiło się kilka propozycji jak rozwiązać ten problem. Niestety sąsiad nie jest skłonny do ugody. Mimo próśb nie wykazał się żadną inicjatywą, która mogłaby wyeliminować zatruwanie sąsiadów. Czy musi dojść do tragedii, aby sąsiad podjął jakiekolwiek działania? 

Państwo Brodzik nie kryją oburzenia w tej sprawie. 

Wydobywający się z komina ciemny dym zanieczyszcza nie tylko samą atmosferę, ale dostaje się również do domów zatruwając zdrowie 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w kusej sukience odsłoniła pośladek!
  2. Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!
  3. Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.