Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-29T10:39:00+01:00 Zespoły weselne podbiją rynek DISCO POLO?! Lada moment pojawi się NOWY TALENT SHOW! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/polo-tv-szuka-najlepszego-zespolu-weselnego-w-nowym-talent-show-disco-band-weselny-show-1582905769.jpg
Reklama

Zespoły weselne podbiją rynek DISCO POLO?! Lada moment pojawi się NOWY TALENT SHOW!

Redakcja , 29 Luty 2020  10:39
Zespoły weselne podbiją rynek DISCO POLO?! Lada moment pojawi się NOWY TALENT SHOW!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Uczestników oceniają największe gwiazdy muzyki tanecznej- Sławomir Świerzyński, Magda Narożna, Kuba Urbański oraz Norbert Bieńkowski

Reklama

28 marca na antenie Polo TV zadebiutuje talent show, jakiego dotąd w polskiej telewizji nie było. DISCO BAND Weselny Show ma wyłonić nowe gwiazdy muzyki tanecznej. Rywalizacja będzie zacięta a porcja popularnej muzyki dostarczy widzom mnóstwa zabawy.

Zobacz również: Zespół disco polo nieźle się wzbogacił. Pokaźna sumka pojawiła się na koncie!

Na deskach weselnych sal swoje talenty szlifowali Piękni i Młodzi, Playboys, Bayera, Jagoda, Eratox i wielu innych! Czas na nowe odkrycia! W programie zobaczycie najlepsze formacje z całej Polski, które potrafią porwać gości do tańca i bez problemu rozgrzewają parkiet do czerwoności.

Uczestnicy  zaprezentują nie tylko muzykę weselną. W programie pojawią się również weselne przyśpiewki oraz lokalne obyczaje panujące w ich rodzinnych stronach. Uczestników oceniają największe gwiazdy muzyki tanecznej- Sławomir Świerzyński (Bayer Full), Magda Narożna (Piękni i Młodzi), Kuba Urbański (Playboys) oraz Norbert Bieńkowski (Radio Vox FM).

Gospodarzami DISCO BAND Weselny Show będą prezenterzy znani z anteny Polo TV: Klaudia Wiśniowska (Disco Studio) oraz Wojciech Grodzki (Tego Słuchacie, Wyzwania Wojtka Grodzkiego)!

Pierwszy etap (castingi) składa się z 4 odcinków i prezentuje wszystkie zgłoszone zespoły. Do drugiego etapu przejdzie 20 wybranych zespołów, które zmierzą się w 2 odcinkach (bitwy). Do  półfinału z każdej bitwy przejdzie po 5 zespołów. W półfinale z pozostałej dziesiątki uczestników  jury wytypuje 3 zespoły, które wystąpią w odcinku finałowym i powalczą o tytuł DISCO BAND 2020 oraz występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie (transmisja Polsat).

DISCO BAND Weselny Show w soboty o godz. 17.30 w Polo TV (od 28.03.2020).

Zobacz również: Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?

Powtórki: nd. 15.30, wt. 21.30, czw. 20.00

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  2. Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?
  3. Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! Widok zapiera dech!
  4. Zespół disco polo nieźle się wzbogacił. Pokaźna sumka pojawiła się na koncie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej