2020-10-10T11:30:00+02:00 Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV! Walka o miano najlepszego weselnego zespołu w Polsce wchodzi w decydująca fazę https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/disco-band-weselny-show-czas-na-bitwy-odc-5-sobota-10102020-godz-1730-1602280752.png

Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!

Autor: Adam Begier , 10 Październik 2020  11:30
Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!
Źródło zdjęć:

Walka o miano najlepszego weselnego zespołu w Polsce wchodzi w decydująca fazęReklama

Walka o miano najlepszego weselnego zespołu w Polsce wchodzi w decydująca fazę. Na przeciw siebie staną dotychczasowi uczestnicy, którzy powalczą w zaciętych muzycznych pojedynkach.

Zobacz również: Adam Chrola obchodzi swoje 45 urodziny! To on tworzy prawdziwe, dobre disco polo!

W pierwszym zmierzy się Muzokracja oraz grupa Polaris. Wielkim atutem tych pierwszych jest piękna wokalistka Olga oraz doświadczenie, bo grają ze sobą od blisko dziesięciu lat! Z kolei ich rywale to czterech silnych mężczyzn o potężnych głosach - Kamil, Paweł, Sławek oraz Mariusz, za wszelką cenę będą chcieli zawrócić w głowie szczególnie Magdzie Narożnej. I chyba to się udało bo jurorka stwierdzi po pierwszej rundzie że "chce więcej”. W drugim starciu Muzokracja wykona wielki biesiadny hit pt. "Cyganeczka Zosia", zaś ich przeciwnicy przebój pt. "Biały miś". „Brzmicie jak kompletny zespół, brzmicie świetnie!" - tak podsumowuje występ Muzokracji Norbert Bieńkowski.

W kolejnej bitwie na przeciw siebie staną zupełnie różne ekipy. Zespół Chorus to marka znana doskonale wszystkim fanom disco polo z lat 90-tych. Z kolei Muzykalni to formacja ze Starego Sącza za którą przemawia młodość oraz spontaniczność na scenie. Chorus zaprezentuje "Kolorowe jarmarki", a górale zaśpiewają "Bliska moim myślom". „Różnorodność to jest to co pojawia się na naszej scenie” - tak pierwszy występ podsumowała liderka zespołu Piękni i Młodzi. Kolejne starcie wprawi w zakłopotanie Sławomira Świerzyńskiego. Zespoły wykonają "Rivers of Babilon" oraz "Wysoka jedlicka". 

Trzecia bitwa będzie najbardziej taneczna ze wszystkich. Formacja Cristo Dance pochodząca z malowniczego Tczewa zmierzy się z przebojem pt. "Moje ciało oszalało", zaś grupa Timanti z uroczą wokalistką Magdą zaśpiewa "Czerwone korale". Kuba Urbański będzie szczególnie zauroczony drugim występem. "Madziu Kocham Cię!" - zakończył juror. W drugiej rundzie uczestnicy wykonają także romantyczne przeboje. "Zielone wzgórza nad Soliną" oraz "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" to piosenki które wprawią jurorów Disco Band Weselny Show w melancholijny nastrój.

Kto przejdzie do półfinału i powalczy o wygraną w programie? Oglądajcie Disco Band Weselny Show - będzie dużo emocji oraz nieprzewidywalnych sytuacji, zupełnie tak jak na polskim weselu!


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Premiera disco polo "Kazik" od zespołu Mam Cię na oku!
  2. To ona m.in. stoi za sukcesem Skolima?! Poznajcie Agatę Siek-Woner!
  3. Król Latino, Skolim, i jego ekipa śpiewają sto lat dla Niezastąpionego Menadżera Wojtka Wonera! Zobaczcie nagranie!
  4. Marta Konopla w obłędnej sukience! Te zdjęcia rozpalają internet
  5. Przepiękna produkcja Andre i Chilli, która podbiła świat disco polo! "Z Tobą czuję się młodo" to prawdziwy hit
  6. Sylwestrowa impreza w Przytyku z z gwiazdami disco polo. Kto wystąpi 31 grudnia?!
  7. Najpopularniejsze hity Disco Polo - Lista przebojów 26.11.2023: TOP 10 na Spotify i YouTube! Na szczycie zespół MEJK!
  8. Vel Evel z premierą pt. "Potłuczone szkoło". Zobaczcie nowość!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie