2020-03-12T10:30:00+01:00 Polo TV szuka najlepszego zespołu weselnego w nowym talent show – DISCO BAND Weselny Show. Na deskach weselnych sal swoje talenty szlifowali Piękni i Młodzi, Playboys, Bayera, Jagoda, Eratox i wielu innych! Czas na nowe odkrycia https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/polo-tv-szuka-najlepszego-zespolu-weselnego-w-nowym-talent-show-disco-band-weselny-show-1583933089.jpg Disco-Polo.info

Polo TV szuka najlepszego zespołu weselnego w nowym talent show – DISCO BAND Weselny Show.


Autor: Goliat, 12 Marzec 2020  10:30
Źródło zdjęć: materiały prasowe - Polo TV

Na deskach weselnych sal swoje talenty szlifowali Piękni i Młodzi, Playboys, Bayera, Jagoda, Eratox i wielu innych! Czas na nowe odkrycia

Polo TV szuka najlepszego zespołu weselnego w nowym talent show – DISCO BAND Weselny Show.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Playboys z nowym przebojem ”I Love You”! Wakacyjny klimat i gorący klip z Majorki
  2. ”Od Nowa” od ShanteL to nowy przebój na lato? Fani disco polo oszaleli na punkcie tej premiery
  3. Góralska energia wraca z przytupem! Zespół Zbóje zaskakuje nowością ”Gorąca Marycha”
Reklama

28 marca na antenie Polo TV zadebiutuje talent show, jakiego dotąd w polskiej telewizji nie było. DISCO BAND Weselny Show ma wyłonić nowe gwiazdy muzyki tanecznej. Rywalizacja będzie zacięta a porcja popularnej muzyki dostarczy widzom mnóstwa zabawy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Boys z klubową wersją ”Nasze Randez-Vous”! Kultowy przebój w nowym brzmieniu podbija Internet

Na deskach weselnych sal swoje talenty szlifowali Piękni i Młodzi, Playboys, Bayera, Jagoda, Eratox i wielu innych! Czas na nowe odkrycia! W programie zobaczycie najlepsze formacje z całej Polski, które potrafią porwać gości do tańca i bez problemu rozgrzewają parkiet do czerwoności. Uczestnicy  zaprezentują nie tylko muzykę weselną. W programie pojawią się również weselne przyśpiewki oraz lokalne obyczaje panujące w ich rodzinnych stronach. Uczestników oceniają największe gwiazdy muzyki tanecznej- Sławomir Świerzyński (Bayer Full), Magda Narożna (Piękni i Młodzi), Kuba Urbański (Playboys) oraz Norbert Bieńkowski (Radio Vox FM). Gospodarzami DISCO BAND Weselny Show będą prezenterzy znani z anteny Polo TV: Klaudia Wiśniowska (Disco Studio) oraz Wojciech Grodzki (Tego Słuchacie, Wyzwania Wojtka Grodzkiego)!

Pierwszy etap (castingi) składa się z 4 odcinków i prezentuje wszystkie zgłoszone zespoły. Do drugiego etapu przejdzie 20 wybranych zespołów, które zmierzą się w 2 odcinkach (bitwy). Do  półfinału z każdej bitwy przejdzie po 5 zespołów. W półfinale z pozostałej dziesiątki uczestników  jury wytypuje 3 zespoły, które wystąpią w odcinku finałowym i powalczą o tytuł DISCO BAND 2020 oraz występ na Festiwalu Weselnych Przebojów 2020 w Mrągowie (transmisja Polsat).

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Muzyka, Tradycja i Świętowanie: Zenek Martyniuk i Piotr Cugowski na Dożynkach Wojewódzkich 2023

DISCO BAND Weselny Show w soboty o godz. 17.30 w Polo TV (od 28.03.2020).

Powtórki: nd. 15.30, wt. 21.30, czw. 20.00

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Nowość od Dario podbija sieć! ”Mój raj” to letnia propozycja w stylu Modern Talking
  2. Dalasia z Radomia zaskakuje debiutem! ”Niesamowita” może podbić scenę disco polo tego lata
  3. Dwa wielkie sukcesy Roxaok! Rośnie ogromna gwiazda disco polo?
  4. Joanna Narożna bez makijażu zaskakuje fanów. Żona Dawida Narożnego pokazała naturalne oblicze?!
  5. TVP znów bez disco polo? Letnia trasa „Lato z Radiem i Telewizją Polską” wyklucza popularny gatunek
  6. Swing3r wraca z gorącą premierą! ”Pici Paci” i piękna nieznajoma rozpalają wyobraźnię fanów disco polo
  7. Co za ogień! „W tę noc” od SKALAR US wstrząsnął fanami disco polo z Polski i USA
  8. ”Tropikalna wyspa” od Jacka Dworakowskiego podbija lato 2025 – zobacz wyjątkowy teledysk
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły