2020-10-24T11:41:00+02:00 Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę! program ten idealnie trafił w zapotrzebowanie zarówno młodych zespołów, jak i samej publiki. Widzowie chętnie oglądają show https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/telewizyjny-hit-zwiazany-z-disco-polo-wkracza-w-decydujaca-faze-1603274866.jpg

Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!

Autor: Adam Begier , 24 Październik 2020  11:41
Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
Źródło zdjęć: Polo TV

program ten idealnie trafił w zapotrzebowanie zarówno młodych zespołów, jak i samej publiki. Widzowie chętnie oglądają showReklama

Programy typu talent-show są uwielbiane przez telewidzów. Są one bardzo popularne w wielu stacjach telewizyjnych. W świecie disco polo również znajdziemy tego typu produkcje. Ten program okazał się hitem sezonu!

Zobacz również: Festiwal Disco Ostróda 2024! Wielka impreza disco polo już 19 i 20 lipca! Kto wystąpi? Bilety

W programach talent-show można wyłonić przyszłe gwiazdy. Pamiętamy przecież występ zespołu Piękni i Młodzi w programie Must be the Music czy Tomasza Niecika w programie Mam talent, prawda? Branża disco polo może pochwalić się własnymi produkcjami takiego formatu. Są to programy Disco Star oraz Disco Band: Weselny show. Pierwszy z nich to prawdziwy klasyk i program o dużej renomie, a drugi to tegoroczny hit sezonu, który może być hitem tegorocznej ramówki PoloTV, nadawcy programu.

Skupiając się na wspomnianym już tegorocznym hicie PoloTV należy wspomnieć, że program ten idealnie trafił w zapotrzebowanie zarówno młodych zespołów, jak i samej publiki. Widzowie chętnie oglądają show, a sami Artyści mają ogromną szansę na promocję i zdobycie uznania w branży. 

Czas biegnie szybko i nikt nie spodziewałby się, że show jest już na półmetku! W najbliższą sobotę, 24 października o 17:30 zostanie wyemitowany ostatni odcinek bitew, a później odbędą się półfinały! Zachęcamy do obejrzenia najbliższego odcinka!

https://www.instagram.com/p/CGkaMBkF_BF/

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska – Droga do wielkich milionów: Fenomen teledysku 'Silniejsza'! To najlepsza produkcja w ostatnim czasie?
  2. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA
  3. Ostra odpowiedź Joanny Narożnej na hejt! Oto co naprawdę zmieniła w sobie!
  4. 'Kocha się raz' - Bayera podbija scenę disco polo! To hit na wesela na lata?!
  5. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zaśpiewał "Niewiarę" na 18-stce | VIDEO
  6. Spełnij swoje marzenie i ZOSTAŃ GWIAZDĄ disco polo! Zespół Long & Junior organizuje wyjątkowy casting.
  7. Szok! Polsat zrobi sylwestra w Zakopanem?!
  8. To będzie wyjątkowe połączenie! Defis i Camasutra w utworze pt. "Szukaj mnie".

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie