2015-02-20T01:01:00+01:00 Zespół Voyager zagrał dla Jasia (VIDEO) Legendarny zespół Voyager przybył do Łącka specjalnie dla ciężko chorego 3-letniego Jasia. Grupa skorzystała z zaproszenia Bayer Full i wystąpiła na specjalnym koncercie https://disco-polo.info/uploads/news/2015/02/voyager.jpg Disco-Polo.info

Zespół Voyager zagrał dla Jasia (VIDEO)


Legendarny zespół Voyager przybył do Łącka specjalnie dla ciężko chorego 3-letniego Jasia. Grupa skorzystała z zaproszenia Bayer Full i wystąpiła na specjalnym koncercie charytatywnym.   Nasza ekipa odbyła rozmowę z liderem zespołu Voyager. M...

Autor: Adam Begier, 20 Luty 2015  01:01
Źródło zdjęć:
Zespół Voyager zagrał dla Jasia (VIDEO)
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Powitanie Lata w Wyrzysku 2024! Wystąpią Classic i Kordian
 2. Gorąca Premiera: Freestyle - "Bawimy się do rana" 2024 podbije Polskę?
 3. Karol Zawrotniak Defis: Archiwalne nagranie z castingu do DiscoStar! Już wtedy miał wielki talent! | VIDEO
Reklama

Legendarny zespół Voyager przybył do Łącka specjalnie dla ciężko chorego 3-letniego Jasia. Grupa skorzystała z zaproszenia Bayer Full i wystąpiła na specjalnym koncercie charytatywnym.

 

Nasza ekipa odbyła rozmowę z liderem zespołu Voyager. Mariusz Cierpikowski wierzy, że dobro zawsze do człowieka powraca, więc bez ustanku należy kierować się w życiu otwartym sercem.

 

Za rok zespół Voyager obchodził będzie 25-lecie działalności artystycznej. Grupa mimo upływu czasu trzyma się wyznawanych od początku zasad i nieprzerwanie darzy uwielbieniem polskie dziewczyny.

 

W trakcie rozmowy Mariusz Cierpikowski uchylił rąbka tajemnicy na temat najnowszego nagrania grupy, które w Łącku podczas koncertu miało swoją premierę. Oglądajcie wywiad z liderem zespołu Voyager.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Co na to inni?! Skolim odebrał nagrodę w SOPOCIE! Król Latino nie ma sobie równych? Zdobył potrójną diamentową płytę!
 2. Zenon Martyniuk zaśpiewał przed meczem Jagiellonii! Mamy nagranie | VIDEO
 3. Polsat Hit Festiwal 2024: Kto Wystąpi i Gdzie Oglądać? Dziś na scenie SKOLIM!
 4. Co za energia! MiłyPan oczarował fanów! Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
 5. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
 6. Gorąca premiera zespołu Capella: "Gdzie Ty byłaś" - Disco z rockowym pazurem
 7. Zenon Martyniuk i Marcin Siegieńczuk na meczu Jagiellonii Białystok - Czy dziś będą świętować mistrza?
 8. Matt Palmer w nowej odsłonie wielkiego HITU Sumptuastic! Przedpremiera "Będę Twym Aniołem" Książe Latino tworzy nową historię!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie