2022-10-07T14:55:00+02:00 PILNE Burza w mediach! Sławomir Świerzyński Bayer Full zrywa współpracę z TVP! "nadal traktuje się Sławomir Świerzyński ma już dość! Gwiazdor disco polo zamierza zerwać współpracę z TVP https://disco-polo.info/uploads/news/slawomir-swierzynski-bayer-full-zrywa-wspolprace-z-tvp-nadal-traktuje-sie-nas-jako-niedouczonych-i-zapyzialych-muzykantowjpg.jpg Disco-Polo.info

PILNE Burza w mediach! Sławomir Świerzyński Bayer Full zrywa współpracę z TVP! "nadal traktuje się Nas jako niedouczonych i zapyziałych muzykantów"


Sławomir Świerzyński ma już dość! Gwiazdor disco polo zamierza zerwać współpracę z TVP

Autor: Adam Begier, 07 Październik 2022  14:55
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull
PILNE Burza w mediach! Sławomir Świerzyński Bayer Full zrywa współpracę z TVP!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!
 2. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
 3. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!

  Bardzo ostra reakcja Sławomira Świerzyńskiego z zespołu Bayer Full na ostatnie informacje na temat wykonawców disco polo ze strony TVP. Lider legendarnej formacji disco polo postanowił zaprzestać współpracy z TVP.

  Zobacz również: Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!

  Disco polo to jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju, który na koncerty przyciąga tysiące fanów, a w internecie bije rekordy popularności. Mimo to, ten rodzaj muzyki jest szykanowany. Oczywiście nie każdy musi lubić ten rodzaj muzyki, ale nie brakuje bezzasadnego hejtu, który wylewa się w momencie, kiedy jakaś telewizja pokazuje duży koncert lub powstaje hit, który nuci cała Polska.

  Przez ostatnich kilka lat Telewizja Polska otworzyła się na disco polo i podczas ich koncertów nie brakowało gwiazd disco polo. Wakacyjna Trasa Dwójki, czy Sylwester Marzeń przyciągały miliony widzów przed telewizorami, gdzie głównie mogliśmy zobaczyć artystów disco polo. 

  Po zmianie prezesa w TVP coraz częściej było słychać, że nowa osoba zarządzająca  Mateusz Matyszkowicz nie chce na swoich antenach tego rodzaju muzyki.  

  Ostatnio w mediach znowu pojawiła się nagonka na wykonawców, którzy grali koncerty dla TVP. Nowy prezes zarządził kontrolę umów i przeprowadzenie audytu dotyczącego organizacji koncertów. Odsunął on od TVP firmę World Media, której właścicielem jest Robert Klatt z zespołu Classic. Na tę chwilę nie ma wyników kontroli, ale media coraz mniej pochlebnie piszą o disco polo.

  Oświadczenie Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full na temat współpracy z TVP

  Dziś w sieci pojawiło się oświadczenie Sławomira Świerzyńskiego, który postanowił zaprzestać współpracy z TVP. Jest to związane, jak sam napisał z kolejnymi absurdalnymi pomówienia i oszczerstwami. 

  W związku z obecną sytuacją medialną i oczernianiem muzyki i wykonawców DP informuję: zawsze uczciwie i profesjonalnie wykonujemy i wykonywaliśmy nasze koncerty. Uczciwie płacimy podatki i prowadzimy działalności zgodnie z obowiązującym prawem. Od pewnego czasu wylewa się na Nas kolejne absurdalne pomówienia i oszczerstwa. Oświadczam iż zamierzam zaprzestać współpracy z TVP, pomimo wcześniejszych ustaleń. Muzyka, a zwłaszcza piosenka taneczna wymaga dobrej aury i atmosfery do dawania publiczności radości i uśmiechu , a takiego klimatu obecnie w TVP nie ma. Będę namawiał moje koleżanki i kolegów z DP o zaprzestanie współpracy z TVP. Gramy tę muzykę od 1990r. na koncertach w Polsce i za granicą, jeden koncert naprawdę nie ma dla Nas znaczenia. Przykre jest to, że pomimo tak doskonałych wyników oglądalności TVP z udziałem DP , nadal traktuje się Nas jako niedouczonych i zapyziałych muzykantów. Pozdrawiam S.Ś.

  To przykre, że po raz kolejny muzyka disco polo jest wciągana w polityczne potyczki na najwyższym szczeblu. Muzyka disco polo była popularna dużo wcześniej, niż była emitowana na antenach TVP. Szkoda, że znowu wizerunek tego gatunku muzycznego ucierpi i otoczka nie będzie przychylna. Ta muzyka ma być prosta i jak najwięcej osób ma przy niej się bawić. 

  Jak myślicie, czy słowa Sławomira Świerzyńskiego to początek końca współpracy na linii disco polo - telewizja publiczna? Dajcie znać, co myślcie na temat tej całej sytuacji. 


  Bayer Full - Majteczki w kropeczki (Wakacyjna Trasa Dwójki - Łomża 2022)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  2. Wielki dzień na scenie disco: Skolim kontra Dawid Narożny! Kto okaże się lepszy?
  3. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
  4. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ
  5. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
  6. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  7. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  8. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie