2016-02-28T09:54:00+01:00 Urodziny Beaty – wokalistki Bayer Full Beata Jasińska do zespołu Bayer Full trafiła pod koniec 1995 roku, jako nastolatka i śpiewa w nim nieprzerwanie aż do dnia dzisiejszego. Pierwszym teledyskiem, w którym fani https://disco-polo.info/uploads/news/2016/02/Beata-Jasinska-Bayer-Full020.jpg Disco-Polo.info

Urodziny Beaty – wokalistki Bayer Full


Beata Jasińska do zespołu Bayer Full trafiła pod koniec 1995 roku, jako nastolatka i śpiewa w nim nieprzerwanie aż do dnia dzisiejszego. Pierwszym teledyskiem, w którym fani ją zobaczyli był klip do piosenki „Serca dwa”. Później były k...

Autor: Adam Begier, 28 Luty 2016  09:54
Źródło zdjęć:
Urodziny Beaty – wokalistki Bayer Full
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Szkolna Love" gwiazd Massive to Hit lata? Sprawdź, dlaczego ten utwór podbija serca fanów disco polo! Fani "Rewelacja"
 2. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
 3. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
Reklama

Beata Jasińska do zespołu Bayer Full trafiła pod koniec 1995 roku, jako nastolatka i śpiewa w nim nieprzerwanie aż do dnia dzisiejszego. Pierwszym teledyskiem, w którym fani ją zobaczyli był klip do piosenki „Serca dwa”. Później były kolejne, „Solenizant”, „Szuru buru”, a wkrótce Beata zaczęła śpiewać również solowo pełne piosenki Bayer Full, jak „Powiadają, żem jest ładna”, „Wiatr miłości”, czy „Mazurski rejs”.

 

Dziś jest nierozłącznym filarem zespołu Bayer Full. W ubiegłym roku otrzymała od Sławka Świerzyńskiego Złotą Płytę na festiwalu „Disco Lotnisko” w Płocku, za 20-letnią pracę artystyczną w zespole Bayer Full. Beata udziela się także aktywnie w życiu lokalnej społeczności – śpiewa w zespole parafialnym, a także jest członkiem teatru amatorskiego w Gąbinie.

 

Redakcja portalu składa wokalistce moc najlepszych życzeń zdrowia, siły, pogody ducha i kolejnych przebojów śpiewanych w zespole Bayer Full.

 

Bayer Full – Wiatr miłości

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Sceny jak z filmu?! Gwiazdy disco polo Łobuzy w amerykańskim stylu. Ich nowość „Chodź ze mną” podbije sieć?! Zobacz VIDEO
 2. Żona Dawida Narożnego bez skrępowania odsłoniła dekolt! Co za ciało! Fani komentują
 3. Pilnie oddam gruz! Gwiazdy disco polo Daj to Głośniej podbijają Tym sieć! Fani "To najlepszy tytuł"
 4. Andre rozkręcił Wesele Karoliny i Bartosza! To specjalista od tego typu imprez! Zobacz materiał
 5. Playboys - Dzieweczka: Gorąca Premiera na Lato 2024! To prawdziwy hit? Posłuchaj!
 6. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
 7. "Wysokie szpilki" nowym hitem disco polo?! Bartii zaskoczył fanów nowością! Podbije listy przebojów?
 8. Kasia Grabowska z Top Girls zachwyca w skąpym bikini na Sycylii! Zobacz, co pokazuje znana gwiazda disco polo na zdjęciach!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie