2016-12-27T21:09:00+01:00 Zenon Martyniuk (Akcent) w programie „Pytanie na śniadanie” | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/Zenon-Martyniuk-Pytanie-na-sniadanie-disco-polo-2016-2017.png

Zenon Martyniuk (Akcent) w programie „Pytanie na śniadanie” | VIDEO

Redakcja , 27 Grudzień 2016  21:09

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zenon Martyniuk (Akcent) w programie „Pytanie na śniadanie” | VIDEO
Źródło zdjęć:

„Tutaj mieszkam od 11 lat” – przyznał Zenon Martyniuk w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem, który postanowił odwiedzić okrzykniętego królem disco polo lidera formacji Akcent.   Wokalista mieszka nieopodal Białegostoku wspóln...

Reklama

„Tutaj mieszkam od 11 lat” – przyznał Zenon Martyniuk w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem, który postanowił odwiedzić okrzykniętego królem disco polo lidera formacji Akcent.

 

Wokalista mieszka nieopodal Białegostoku wspólnie z żoną i znanym jego fanom psem o imieniu Czika, który w rodzinie Martyniuków przebywa już od trzech lat. „Syn akurat od niedawna mieszka w swoim mieszkaniu”. – kontynuuje rozmowę Zenek, oprowadzając ekipę programu Pytanie na śniadanie po swoim domu.

 

Materiał został podzielony na dwie części. Zarówno w pierwszej jak i drugiej Zenon daje się poznać jako ciepła, spełniona i szczęśliwa osoba, która ceni sobie zacisze swojego domu, relaks przy kominku i rodzinne ciepło.

 

Zobaczcie materiał przygotowany przez ekipę programu „Pytanie na śniadanie”

 

Pytanie na śniadanie Zenon Martyniuk Akcent cz.1

 

 

Pytanie na śniadanie Zenon Martyniuk Akcent cz.2

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
  2. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  3. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  4. Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!
  5. Nowa gwiazda zespołu Top Girls zachwyca boskim ciałem! Przepiękna Natalia wygląda jak milion dolarów!
  6. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  7. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  8. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami