2014-10-16T17:40:00+02:00 Zapowiedź : Mejk – Graj dla mnie Formacja Mejk  na jesienny sezon 2014 wypuszcza nowy klip. Piosenka „Graj dla mnie” jest już znania wybranej części publiczności. Po raz pierwszy została zagrana w duecie https://disco-polo.info/uploads/news/2014/10/Mejk-Graj-dla-mnie-big.jpg Disco-Polo.info

Zapowiedź : Mejk – Graj dla mnie


Formacja Mejk  na jesienny sezon 2014 wypuszcza nowy klip. Piosenka „Graj dla mnie” jest już znania wybranej części publiczności. Po raz pierwszy została zagrana w duecie Elwiry Mejk z Marcinem Millerem , 4 lipca 2014 na I Ogólnopolskim Disco Polo...

Autor: Adam Begier, 16 Październik 2014  17:40
Źródło zdjęć:
Zapowiedź : Mejk – Graj dla mnie
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 2. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
 3. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
Reklama

Formacja Mejk  na jesienny sezon 2014 wypuszcza nowy klip. Piosenka „Graj dla mnie” jest już znania wybranej części publiczności. Po raz pierwszy została zagrana w duecie Elwiry Mejk z Marcinem Millerem , 4 lipca 2014 na I Ogólnopolskim Disco Polo Hit Festival – Szczecinek 2014.

 

Teraz zrealizowane zostały do niej zdjęcia,  nad jakością których pracował Piotr Smoleński, twórca kilku ostatnich clipów MEJK-a,  ten sam, który pracuje na planach filmowych z Donatanem i Cleo.

 

Klip kręcony był w połowie  września 2014, w scenerii Parku Miejskiego w Otwocku. Scenariusz w zamyśle został stworzony tak, aby przypomnieć  klimat dziecięcych zabaw podwórkowych.  Tęsknota  za czasami, kiedy nie było urządzeń prowadzących do skrzywień kręgosłupa, a  „blokowiska”  i  bujna wyobraźnia dzieciaków, pozwalały na  sprawność ruchową, jakże dziś  niekoniecznie lubianą przez współczesne  dzieci.  Trzepak i  zamiatająco – zwisające  włosy  beztroskich nastolatek,  teatrzyk kukiełkowy, kopanie piłki  przez chłopaków,   guma do grania,  trochę dziś zapomniana, a którą  kiedyś miała i na której grała,  każda dziewczynka i  już prawie nastolatka –  to główne elementy nawiązujące do klimatu starych, dobrych czasów.  Nie brakuje też trzepaka  współcześnie. Także  i  teraz odgrywa on rolę spotkań młodzieży, co zostało pokazane w klipie.

 

Muzyczna narracja to MEJK-owi wokaliści – Elwira i Mariusz.

Bohaterami klipu są Kuba, Milan, Julka, Ala i Eliza. Kuba – nastolatek – ambitny, przyszły, topowy piłkarz  na swoim  podwórku  spotyka  się z dziewczynami, które widząc potencjał przyszłego „napastnika” , oraz jego chłopięcą atrakcyjność, zabiegają o jego względy. On to zauważa i znakomicie wykorzystuje swój potencjał  oraz aparycję, by dziewczyny były w niego wielokrotnie wpatrzone.  Jak to nastolatkowi, trudno się zdecydować , na tę jedną.  Podobają mu się wszystkie dziewczyny.  Jednak podwórkową   grę  postanawia zacząć z jemu najbliższą.  Nawiązuje więc z nią trzepakową  znajomość, a  symbolem wyboru tej właściwej  jest  wręczenie piłki wybrance.

 

Drugą , podobną rolę odgrywają    Sławek i  Basia.   Spotykają się ……. oczywiście przy trzepaku. W tym wypadku bohater  swojej  dziewczynie  chce zaimponować   grą na gitarze. Młodzi,  wkraczający w dorosłość  ludzie, obserwują się ,  chcą sobie zaimponować,  rozmawiają, a między  nimi  iskrzy.

Elwira i Mariusz,  słowami piosenki  „….on dał jej więcej, słowa w przysiędze, od tej pory grali na głosy dwa…” ,  potwierdzają , że i  „szczenięcy, trzepakowy” związek,  i  młodzież u progu dorosłości, a także ludzie dojrzali życiowo, w jakimkolwiek momencie trwania związku – to nieustanna gra dwojga ludzi, która przecież niejednokrotne kończy się wspólnym   graniem „…..na  głosy dwa ”.

 

Gra, jakkolwiek pojmowana  – koncertowa, na gitarze, dla publiczności, dla zdobycia względów  drugiej osoby – jest dominującym  elementem  życia  każdego człowieka.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. LETNI i Moje Auto: Nowy Hit podbija YouTube!
 2. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
 3. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
 4. Impreza roku?! Cud, miód i malina – Zespół MIG gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy!
 5. Żona legendy disco polo Classic w odważnej sukni ślubnej! Tak wyglądała ukochana Mariusza Winnickiego podczas wesela! Jest ogień?!
 6. Znana wokalistka Disco Polo została mamą! Fani nic nie wiedzieli?! Gratulacje!
 7. Festiwal Disco Ostróda 2024 - Czwarta pula biletów w niższej cenie kończy!
 8. Wyjątkowa ballada Maczo "Moje serce tylko dla Ciebie!" hitem disco polo?! Gwiazdor telewizji Polsat zaskakuje fanów!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie