2023-08-09T19:25:00+02:00 XI Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia 2023 Mościbrody już 15 sierpnia! To będzie epicka imprez XI Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia 2023 - największe gwiazdy na jednej scenie, szansa dla młodych talentów. Emocje i muzyka w Mościbrodach 15 sierpnia! https://disco-polo.info/uploads/news/xi-ogolnopolski-festiwal-disco-polo-disco-mazovia-2023-moscibrody-juz-15-sierpnia-to-bedzie-epicka-imprezajpg.jpg Disco-Polo.info

XI Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia 2023 Mościbrody już 15 sierpnia! To będzie epicka impreza!


XI Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia 2023 - największe gwiazdy na jednej scenie, szansa dla młodych talentów. Emocje i muzyka w Mościbrodach 15 sierpnia!

Autor: Adam Begier, 09 Sierpień 2023  19:25
Źródło zdjęć: materiał prasowy
XI Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia 2023 Mościbrody już 15 sierpnia! To będzie epicka impreza!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie ma sobie równych?! Sylwia Kossakowska zaskakuje nowością! Fani "Kolejny HIT" - VIDEO podbija sieć
 2. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
 3. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA

  Połowa Sierpienia 2023 roku zapowiada się niezwykle obiecująco dla miłośników muzyki disco polo. W sercu Polski, w malowniczych Mościbrodach, już 15 sierpnia odbędzie się XI Ogólnopolski Festiwal Disco Polo Disco Mazovia 2023. To wydarzenie, które nie tylko połączy fanów tego gatunku muzycznego, ale także zapewni niezapomniane emocje i szansę dla młodych talentów.

  Gwiazdy Disco Polo na Jednej Scenie

  Scena festiwalu stanie się areną dla największych gwiazd muzyki disco polo. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć magicznej atmosfery ulubionych przebojów, wykonywanych na żywo przez ikony gatunku. Już teraz możemy zdradzić, że na scenie pojawią się takie wyjątkowe osobistości jak Roxaok, DiscoBoys, Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi Dawid Narożny, Casanov,a AS, Toledo, Marcin Siegieńczuk, Focus, Mejk, Bayera, Dance 2 Disco, Blondi, Raider, Wolter To wyjątkowa okazja, by zobaczyć na żywo artystów, którzy od lat tworzą historię muzyki disco polo.

  Dzika Karta - Młode Talenty na Światowej Scenie

  Organizatorzy festiwalu zadali sobie trud przygotowania czegoś wyjątkowego dla początkujących artystów - Dzikiej Karty. To inicjatywa, która daje szansę młodym zespołom, marzącym o występie u boku swoich idoli. Dzika Karta to plebiscyt, którego nagrodą jest występ w konkursowym koncercie Debiutów i Premier podczas OFMT Disco Mazovia 2023. To niezwykła okazja, by swoje umiejętności zaprezentować przed ogromną publicznością oraz zdobyć uznanie ekspertów i gwiazd muzyki disco polo. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnym profilu festiwalu na Facebooku.

  Imprezę poleca serwis disco-polo.info

  Galeria zdjęć:
  Plik DISCO-MAZOVIA-2023-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!
  2. Wokalista disco polo Rajmund zaskakuje balladą "Gwiazdy na niebie"! Artysta podbije tym YouTube?!
  3. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  4. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
  5. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
  6. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!
  7. Kryzys w TVP! Czy to koniec uwielbianego programu "Jaka to melodia? Te dane są przerażające!
  8. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie