Reklama


Reklama

Wzruszające wyznanie wokalisty disco polo! Po śmierci ojca całą miłość przelał na mamę!

2019-11-26T13:09:00+01:00 Wzruszające wyznanie wokalisty disco polo! Po śmierci ojca całą miłość przelał na mamę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/skto-jest-jego-najwierniejsza-fanka-wokalista-disco-polo-zdradza-swoja-tajemnice-1574686516.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

- Na początku listopada pochowałem tatę. Ta strata bardzo mnie dotknęła

Reklama

Muzyka jest mu bliska od dawna. Śpiewa nie tylko dla pieniędzy. najważniejsze dla niego jest to, by powiększyć rzeszę ludzi, którzy będą znać na pamięć jego przeboje.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!

WZRUSZAJĄCE WYZNANIE WOKALISTY DISCO POLO!

– Nie pochodzę z zamożnej rodziny i odkąd pamiętam, musiałem pracować na to, co chciałem sobie kupić. Może właśnie dlatego nie czuję się zepsuty.

Nadal uważam, że od pieniędzy istotniejsze jest kogo masz przy sobie – mówi w rozmowie z „Na żywo” Adrian Czyżewski. Wśród jego bliskich tą najważniejszą osobą jest mama. – Na początku listopada pochowałem tatę. Ta strata bardzo mnie dotknęła. Poczułem, że całą miłość do rodziców przelewam na mamę, która jest moją najwierniejszą fanką wyznał artysta.

Obecnie jego marzeniem jest to, by usłyszeć, jak ludzie na ulicy śpiewają jego przeboje. – Już zdarzało się po moich koncertach, że fani nucili „Wakacyjną dziewczynę” i „Tego chcę kochana”.

Chciałbym przeżywać to jak najczęściej – podkreśla.

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!
  2. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!
  3. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.