Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-12T07:00:00+01:00 „Moja ukochana” okaże się złotym strzelałem i przepustką do świata muzyki disco polo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/idealna-produkcja-disco-polo-posluchajcie-nowosci-od-alstera-1573140755.jpg
Reklama

„Moja ukochana” okaże się złotym strzelałem i przepustką do świata muzyki disco polo?!

Redakcja , 12 Listopad 2019  07:00
„Moja ukochana” okaże się złotym strzelałem i przepustką do świata muzyki disco polo?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko. Przekonał się o tym młody wykonawca z zespołu Alster

Reklama

Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko. Przekonał się o tym młody wykonawca z zespołu Alster, który powrócił na rynek z jeszcze bardziej romantyczną premierą pt. „Moja ukochana”.

Zobacz również: Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Adrian Czyżewski debiutował na rynku disco polo dokładnie w 2014 roku z piosenką pod tytułem „Ty ze mną bądź”. Wówczas utwór spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem.

Wokalista muzyki rozrywkowej ma na swoim koncie również inne przeboje. Do tych najbardziej znanych zalicza się między innymi takie, jak „Wakacyjna dziewczyna” , „Tego chcę kochana”. Patrząc na daty premier jego piosenek, to trzeba przyznać, że Adrian nie idzie na ilość, a na jakość.

Jego twórczość jest owiana pożądanym indywidualizmem. Wokalista wyróżnia się znacznie na tle od pozostałych wykonawców disco polo, którzy w miarę możliwości, regularnie ogłaszają premiery na swoich kanałach w social mediach.

Natomiast wiadomo, że jeśli piosenka ma szczery przekaz i jest naprawdę dobra, to obroni się i wstrzeli na listy największych przebojów.

Jak myślicie, „Moja ukochana” okaże się złotym strzelałem i przepustką do świata muzyki disco polo, gdzie Adrian będzie mógł dumnie podbijać branże u boku największych wykonawców?

Zobacz również: Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  2. Gorąca fotka wokalistki disco polo trafiła do sieci! Ponętne bikini podkreśliło Jej zmysłowe ciało!
  3. Najnowsza produkcja disco polo rozwaliła system! Dejw przyćmili swym utworem wszystko wokół!
  4. Gwiazda zespołu Top Girls odchyliła bluzkę i pokazała piękne ciało. Fani zauroczeni wokalistką disco polo!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej