Reklama
Polecamy


Reklama

Alster zakochany? Mamy jego miłosne wyznanie - Tego chcę kochana! | Hit internetu?

2018-03-19T16:33:00+01:00 Alster zakochany? Mamy jego miłosne wyznanie - Tego chcę kochana! | Hit internetu? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/03/alster-zakochany-mamy-jego-milosne-wyznanie-tego-chce-kochana-hit-internetu-1521375391.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Adrian Czyżewski
Reklama


Premiera

Młody artysta ponownie zaskoczył swoich odbiorców! Tym razem miłosnym wyznaniem

Reklama

Ostatnie poczynanie formacji Alster to nie lada gratka dla fanów. Otóż lider i wokalista formacji postanowił po kilku miesiącach od ostatniej premiery udostępnić w sieci nowe nagranie. Jest nim stosunkowo miłosna propozycja pt. "Tego chcę kochana"

Młody artysta ponownie zaskoczył swoich odbiorców poprzez połączenie nastrojowości z tanecznym brzmieniem. Pomógł mu w tym przede wszystkim Arkadiusz Jasionowicz odpowiedzialny za muzykę, aranżację oraz tekst. 

Czy udostępniona nowość okaże się hitem internetu? Choć do piosenki nie powstał teledysk, utwór spotkał się już z zainteresowaniem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo przegrał walkę z nowotworem! Po tej śmierci branża jeszcze długo się nie podniesie!
  2. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  3. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.