Reklama


Reklama

Wzruszające nagranie uwielbianego wokalisty disco polo! Łzy lecą same do oczu | VIDEO!

2019-03-05T13:00:00+01:00 Wzruszające nagranie uwielbianego wokalisty disco polo! Łzy lecą same do oczu | VIDEO! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/wzruszajace-nagranie-czadomana-lzy-cisna-sie-do-oczu-video-1551738505.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zobaczcie niesamowite nagranie od Pawła Dudka!

Reklama

Czadoman, a tak naprawdę Paweł Dudek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów w świecie disco polo. Jego przeboje kocha miliony Polaków, a jego popisy taneczne śledzi tysiące widzów przed telewizorami. 

Zobacz również: Pilne! Ważne oświadczenie w sprawie 7 edycji ŁÓDŹ DISCO FEST 2020!

Wokalista disco polo jest już po pierwszym odcinku w programie "Taniec z Gwiazdami". Jego występ został dobrze odebrany przez jury jak i telewidzów. Paweł wraz z Waleriją postanowił podziękować wszystkim, którzy oddali głos co zagwarantowało, że nieodpadli w pierwszym odcinku.

Czadoman zaśpiewał wymyślony spontanicznie utwór, który jest podziękowaniem. Nagranie również zostało bardzo dobrze przyjęte przez fanów w mediach społecznościowych.

Zobaczcie ich występ Waleriji oraz Pawła oraz niecodzienne podziękowania.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  2. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  3. Rodzeństwo z zespołu Disco Polo Mig uszczęśliwiło swoją mamę! Artyści zorganizowali coś wspaniałego!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.