Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-27T16:55:00+01:00 Czadoman zmiażdżył wszystkich! Jego wykonanie hitu Marcina Millera (Boys) przyprawia o ciarki! https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-zmiazdzyl-wszystkich-jego-wykonanie-hitu-marcina-millera-boys-przyprawia-o-ciarkijpg.jpg
Reklama

Czadoman zmiażdżył wszystkich! Jego wykonanie hitu Marcina Millera (Boys) przyprawia o ciarki!

Redakcja , 27 Grudzień 2020  16:55
Czadoman zmiażdżył wszystkich! Jego wykonanie hitu Marcina Millera (Boys) przyprawia o ciarki!
Źródło zdjęć: YouTube - Czadoman
Reklama

Dreszcz pojawił się na całym ciele u każdego widza. Niezwykle piękny utwór w tak doskonałym wykonaniu, z pewnością był dla Marcina miłą niespodzianką z okazji wyjątkowego jubileuszu.

Reklama

Brak koncertów disco polo, wzmógł wśród artystów i fanów ogromny głód - u jednych grania, u drugich słuchania i oglądania. Każda okazja do podziwiania gwiazd na scenicznych deskach, jest na wagę złota.

Zobacz również: Hot news! Duet roku?! Oficjalnie Ronnie Ferrari i MiłyPan we wspólnej produkcji!

A jak za mikrofon chwytają najwybitniejsi, to efekt musi być piorunujący. 

W drugi dzień świąt, wyemitowany został koncert z okazji 30-lecia zespołu Boys. Największe tuzy muzycznego świata, oddali hołd wielkiemu mistrzowi (Marcinowi Millerowi), odśpiewując jego przeboje.

Jednym z zaproszonych do występu gości, był Paweł Dudek, znany w branży pod pseudonimem Czadoman. Nie jest tajemnicą, że między Marcinem Millerem, a Czadomanem powstała nić porozumienia i przyjaźni. 

Paweł więc postanowił na scenie dać z siebie totalnie wszystko. Gwiazdor wykonał utwór pt. „Wciąż pamiętam” z repertuaru formacji Boys. Piosenkarz oczywiście poraził słuchaczy swoim nieprzeciętnym wokalem. Dreszcz pojawił się na całym ciele u każdego widza. Niezwykle piękny utwór w tak doskonałym wykonaniu, z pewnością był dla Marcina miłą niespodzianką z okazji wyjątkowego jubileuszu. 

Odsłuchajcie przepiękny i poruszający występ Czadomana i napiszcie, jak Wam się podoba. My jesteśmy przekonani, że będziecie zauroczeni.

Zobacz również: Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Reklama
Zobacz teledysk: Czadoman - Wciąż pamiętam ( Szalona 30-tka BOYS )
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!
  2. Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!
  3. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  4. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej