Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-26T08:00:00+02:00 Wokalistka disco polo nie jest jedyną miłością swojego męża! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/wokalistka-disco-polo-nie-jest-jedyna-miloscia-swojego-meza-1561402590.jpg

Wokalistka disco polo nie jest jedyną miłością swojego męża!

Redakcja , 26 Czerwiec 2019  08:00
Reklama
Wokalistka disco polo nie jest jedyną miłością swojego męża!
Źródło zdjęć: facebook.com/mejkofficiall

Szokujące doniesienia w świecie disco polo!

Reklama

Przez lata uwielbiana wokalistka disco polo zdążyła się pogodzić z tym, że nie jest dla męża jedyną miłością. Elwira Mejk jego serce musi dzielić z gitarą i motorem, przy którym Mariusz chętnie majsterkuje.

Zobacz również: Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!

Jak stara się on wynagrodzić żonie czas spędzony osobno? Ostatnio zabrał Elwirę w podróż. Wprawdzie Honda Shadow od jesieni stała w garażu, ale po małej konserwacji i wymianie oleju maszyna była gotowa do jazdy. – Mariusz uwielbia auta i motory. Czasem się śmieję, że tym pojazdom poświęca więcej czasu niż mi. Najbardziej rozbraja mnie, gdy chodzi wokół motoru ze szmatką i poleruje karoserię. Na akcesoria do pielęgnacji lakieru ma już nawet specjalny pojemnik – mówi wokalistka i dodaje z rozbawieniem: – Szkoda, że nie jest równie gorliwy w utrzymaniu porządku w domu.

Bezpieczeństwo najważniejsze Na pierwszą w tym roku przejażdżkę sympatyczne małżeństwo wybrało się z rodzinnego Morąga do Iławy. Jechali polnymi drogami, by cieszyć się widokami malowniczych krajobrazów. – Przewietrzyliśmy maszynę na 120 kilometrowej wyprawie do Iławy, gdzie znajduje się nasza ulubiona restauracja nad jeziorem – zdradza piosenkarka. – Mariusz prowadzi bardzo bezpiecznie.

Jechaliśmy około 60 kilometrów na godzinę. Jak rozpędzał się do 90, to krzyczałam na niego – opowiada nam Elwira, która nie ukrywa, że pasja męża jej również daje wiele przyjemności. – Lubię czasem poczuć wiatr we włosach, ale nie zgadzam się na brawurę. Dlatego bez kasku nie wyruszam na żadną wycieczkę – uśmiecha się wokalistka.

Gwiazdy disco polo mają też odpowiednie stroje na motor. – Skórzane spodnie i kurtki są konieczne, a pod spodem termalne ciuchy, żeby nas za bardzo nie przewiało. Mam również specjalne długie buty, ale nie są zbyt wygodne, więc rzadko je zakładam – wymienia piosenkarka.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

W Mariusza schowku znajdują się również skórzane rękawiczki i kamizelka odblaskowa, którą wkłada, aby być widocznym wieczorem. Jesteśmy naprawdę przygotowani – dodaje. Czy takie rockowe stylizacje nie wyglądałyby dobrze również na scenie? – Kto wie? Może to w przyszłości rozważymy. Jednak na razie wolę występować przed fanami w bardziej kolorowych, kobiecych oraz podkreślających moje walory stylizacjach – podsumowuje artystka.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Popularna Tiktokera trzęsie rynkiem disco polo! Jej wersja utworu grupy MIG podbija internet! VIDEO
  2. Prześliczna gwiazdeczka disco polo odsłoniła przepiękne nogi. Te zdjęcia robią wrażenie!
  3. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  4. Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej