Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo nie jest jedyną miłością swojego męża!

2019-06-26T08:00:00+02:00 Wokalistka disco polo nie jest jedyną miłością swojego męża! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/wokalistka-disco-polo-nie-jest-jedyna-miloscia-swojego-meza-1561402590.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/mejkofficiall
Reklama


Ogólna

Szokujące doniesienia w świecie disco polo!

Reklama

Przez lata uwielbiana wokalistka disco polo zdążyła się pogodzić z tym, że nie jest dla męża jedyną miłością. Elwira Mejk jego serce musi dzielić z gitarą i motorem, przy którym Mariusz chętnie majsterkuje.

Zobacz również: Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!

Jak stara się on wynagrodzić żonie czas spędzony osobno? Ostatnio zabrał Elwirę w podróż. Wprawdzie Honda Shadow od jesieni stała w garażu, ale po małej konserwacji i wymianie oleju maszyna była gotowa do jazdy. – Mariusz uwielbia auta i motory. Czasem się śmieję, że tym pojazdom poświęca więcej czasu niż mi. Najbardziej rozbraja mnie, gdy chodzi wokół motoru ze szmatką i poleruje karoserię. Na akcesoria do pielęgnacji lakieru ma już nawet specjalny pojemnik – mówi wokalistka i dodaje z rozbawieniem: – Szkoda, że nie jest równie gorliwy w utrzymaniu porządku w domu.

Bezpieczeństwo najważniejsze Na pierwszą w tym roku przejażdżkę sympatyczne małżeństwo wybrało się z rodzinnego Morąga do Iławy. Jechali polnymi drogami, by cieszyć się widokami malowniczych krajobrazów. – Przewietrzyliśmy maszynę na 120 kilometrowej wyprawie do Iławy, gdzie znajduje się nasza ulubiona restauracja nad jeziorem – zdradza piosenkarka. – Mariusz prowadzi bardzo bezpiecznie.

Jechaliśmy około 60 kilometrów na godzinę. Jak rozpędzał się do 90, to krzyczałam na niego – opowiada nam Elwira, która nie ukrywa, że pasja męża jej również daje wiele przyjemności. – Lubię czasem poczuć wiatr we włosach, ale nie zgadzam się na brawurę. Dlatego bez kasku nie wyruszam na żadną wycieczkę – uśmiecha się wokalistka.

Gwiazdy disco polo mają też odpowiednie stroje na motor. – Skórzane spodnie i kurtki są konieczne, a pod spodem termalne ciuchy, żeby nas za bardzo nie przewiało. Mam również specjalne długie buty, ale nie są zbyt wygodne, więc rzadko je zakładam – wymienia piosenkarka.

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

W Mariusza schowku znajdują się również skórzane rękawiczki i kamizelka odblaskowa, którą wkłada, aby być widocznym wieczorem. Jesteśmy naprawdę przygotowani – dodaje. Czy takie rockowe stylizacje nie wyglądałyby dobrze również na scenie? – Kto wie? Może to w przyszłości rozważymy. Jednak na razie wolę występować przed fanami w bardziej kolorowych, kobiecych oraz podkreślających moje walory stylizacjach – podsumowuje artystka.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!
  2. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  3. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.