Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista, który stracił nogi wróci do śpiewania?

2018-05-08T12:55:00+02:00 Wokalista, który stracił nogi wróci do śpiewania? https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/wokalista-ktory-stracil-nogi-wroci-do-spiewania-1525725487.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Gramy dla Marka z zespołu Domino
Reklama


Życie gwiazd

Marek Żurobski w związku z chorobą i amputacją nóg stracił wszystko co miał. Jednak wiele wskazuje, że powróci do śpiewania!

Reklama

Wielki dramat wokalisty disco polo może już niebawem się zakończyć. Marek Żurobski stracił nogi z powodu problemów ze zdrowiem. Na domiar złego oprócz nóg stracił dwie nogi.

Jego kariera muzyczna również stanęła w miejscu. Czasem zaśpiewał na ulicy, ale to z pewnością nie jest szczyt marzeń Marka. Na szczęście znalazła się osoba, która Markowi pomogła. Jest to Pani Anita Osmola, która zorganizowała zbiórkę na leczenie dla wokalisty formacji Domino. 

Czy już niebawem na scenie zobaczymy wokalistę zespołu Domino? Wiele na to wskazuje. Według informacji w mediach społecznościowych protezy przygotowane specjalnie dla Marka Żurobskiego są już gotowe. Ich odbiór zaplanowano na 8 maja.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sztab ludzi i profesjonalistów! Gwiazdor disco polo na billboardach w całej stolicy!
  2. Wokalistka disco polo poraziła fanów swoim dekoltem! Gwiazda odsłoniła biust!
  3. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.